Dermacol Men Agent Antiperspirant Sexy Sixpack

Pánský Antiperspirant
Můžeme doručit do:
26.10.2021
Skladem (5 ks)
Kód: 5538
Značka: Dermacol
89 Kč –16 % 75 Kč
Kategorie: Deodoranty a Antiperspiranty
Hmotnost: 0.134 kg
Muži: Deodoranty a Antiperspiranti
dermacol men agent sexy sixpack antiperspirant 5
89 Kč –16 %

ANTI-PERSPIRANT

BENEFITY:
Bez alkoholu

Díky osvobozující vůni pocítíte příliv nové svěžesti a čistoty. Anti-perspirant eliminuje nepříjemný zápach a poskytuje osvěžující efekt. Účinně reguluje pocení po dobu až 48 hodin a zanechává dlouhodobý pocit sucha.

Výsledek: Příjemně provoněná pokožka.

Použití: Anti-perspirant aplikujte na oblast podpaží.

Objem / Hmotnost: 150 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití. Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.