Eveline Cosmetics Big Volume Femme Mascara

Řasenka pro maximální objem řas

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: EV3326
119 Kč
Kategorie: Řasenky
Hmotnost: 0.04 kg
Líčení: Oči
Oči: Řasenky
Položka byla vyprodána…
eveline cosmetics Mascara Big Volume Femme rasenka 10 ml
Akce 15% sleva s kódem dec15

Řasenka se speciální nanášecí kartáčkem BIG BRUSH BALL ™ se sofistikovaným tvarem.

Její inovativní, patentovaný design, založený na optimálním uspořádání pružných štětin, zaručuje přesné nanesení řasenky a zabraňuje tomu, aby se řasy navzájem spojovaly. Hustě uspořádané krátké štětiny zachytí každou řasu zvlášť a rovnoměrně nanesou řasenku od kořínků až po konce. Speciálně navržené štětiny umístěné v horní části zesilují účinek prodloužení řasenky a přesně vyčesaných a oddělených řas.

Vlastnost:

  • poskytuje účinek umělých řas
  • prodlužuje a odděluje řasy
  • dává objem bez vážení řas

Použití: Řasenku nanášejte jemnými tahy od kořínků ke konečkům řas. Postupujte od vnitřního koutku k vnějšímu.

Objem: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.