O nás

Mladý, pružný e-shop s dekorativní a tělovou kosmetikou, komunikující rychle se zákazníky, nakloněný příznivým cenám v kombinaci se službami jako je rychlé dodání, jednoduché vrácení zboží a peněz. Kvalitní a cenově dostupná kosmetika pro mladé, značkové líčení pro vyzrálé generace, vůně inspirované světovými značkami. Stále rozšiřujeme portfolio výrobků a snažíme se pro naše zákazníky najít to nejlepší ve světě kosmetiky a vůní. That´s all you want!

 

Jsme NOLWE s.r.o.                           

NOLWE s.r.o. je společnost zaměřující se převážně na velkoobchodní distribuci kosmetických produktů. Sídlo společnosti je v Ostravě a sklady se nacházejí v Bohumíně. Zastupuje kosmetické společnosti v Polsku, Rumunsku a Bulharsku. S více než 10ti lety zkušeností v oboru nabízí služby na vysoké profesionální úrovni. Majoritní značkou, kterou distribuuje je Dermacol a je pyšná na to, že mohla být  svědkem úspěchů produktů jako je Dermacol Make-up Cover, Satin Base, Invisible Fixing Powder a řady dalších, jejíž je výhradním distributorem ve zmíněných zemích a které jsou a budu součástí výrobků našeho e-shopu Lilité. 

 

Lilité naleznete na Facebooku, Instagramu a můžete se přihlásit k  registraci mezi „následovatele“. My jsme připraveni být stále v kontaktu a sdílet s vámi naše novinky a akce. Těšíme se na vás! :-)

                                                                                                                                                                 Váš team Lilité