Způsoby platby

Nabízíme následující způsoby platby:

Objednané zboží můžete zaplatit několika způsoby. Nabízíme platbu při převzetí zboží (dobírka a osobní odběr), převodem na účet, on-line platební bránu ComGate: platbu prostřednictvím platebních karet VISA a Mastercard.

1. Platba při převzetí zboží (dobírka)

Zvolíte-li v průběhu objednávky platbu při převzetí zboží (dobírka), uhradíte zásilku pracovníkovi České pošty, PPL nebo pracovníkovi na výdejním místě společnosti Zásilkovna. V hotovosti také můžete uhradit zásilku v případě osobního odběru na pobočce Lilité v Bohumíně (mapa). Při platbě na pobočce Lilité v Bohumíně akceptujeme pouze hotovost. 

Na výdejních místech České pošty a Zásilkovny je možné platba pouze v hotovosti. Na vybraných pobočkách České pošty a Zásilkovny je možné uhradit objednávku platebními kartami VISA a MasterCard.

Více informací ohledně výdejního místa České pošty naleznete zde. 

Více informací ohledně výdejního místa Zásilkovny naleznete zde.

 • Platba na dobírku (Česká pošta, Zásilkovna, PPL) - 49 Kč
 • Peníze za objednávku platíte až při převzetí od poštovního doručovatele.

2. Platba bankovním převodem 

V případě platby převodem je nutné objednávku před expedicí uhradit. Platbu prosím odešlete na náš bankovní účet 2801540540/2010 , variabilním symbolem platby je číslo objednávky. Před odesláním platby prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje, předejdete komplikacím s vyřízením objednávky.

Objednané zboží v případě platby převodem expedujeme po připsání platby na náš účet. Pokud chcete expedici urychlit, pošlete prosím na e-mailovou adresu info@lilite.cz potvrzení o dokončené platbě a číslo objednávky.

Na našem e-shopu můžete platit pomocí QR kódu, který Vám ulehčí platbu bankovním převodem. Už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu a další údaje. Tento QR kód naleznete v objednávkovém listu po dokončení objednávky.

3. Platba kartou. Nejrychlejší způsob, jak zaplatit za vaše zboží

V případě platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu, kde budete vyzváni k úhradě. Platební údaje zadáváte přímo v platební aplikaci na straně poskytovatele, přenos dat z Vašeho počítače je zabezpečen šifrovacím algoritmem. Systém Vás požádá o zadání následujících údajů:

 • číslo platební karty
 • datum ukončení platnosti karty
 • CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku vaší karty

Na platební bráně Comgate můžete zaplatit prostřednictvím karet MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, Vaše karta musí mít povoleny platby na Internetu. V případě, že bude platba zamítnuta, kontaktujte svoji banku.

V případě, že máte problémy s platbou:

 1. ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267