Způsoby platby

Nabízíme následující způsoby platby:

Objednané zboží můžete zaplatit několika způsoby. Nabízíme platbu při převzetí zboží (dobírka a osobní odběr), převodem na účet, on-line platební bránu The pay: platbu prostřednictvím platebních karet VISA a Mastercard.

1. Platba při převzetí zboží (dobírka)

Zvolíte-li v průběhu objednávky platbu při převzetí zboží (dobírka), uhradíte zásilku pracovníkovi České pošty, PPL nebo pracovníkovi na výdejním místě společnosti Zásilkovna. V hotovosti také můžete uhradit zásilku v případě osobního odběru na pobočce Lilité v Bohumíně (mapa). Při platbě na pobočce Lilité v Bohumíně akceptujeme pouze hotovost. 

Na výdejních místech České pošty a Zásilkovny je možné platba pouze v hotovosti. Na vybraných pobočkách České pošty a Zásilkovny je možné uhradit objednávku platebními kartami VISA a MasterCard.

Více informací ohledně výdejního místa České pošty naleznete zde. 

Více informací ohledně výdejního místa Zásilkovny naleznete zde.

 • Platba na dobírku (Česká pošta, Zásilkovna, PPL) - 39 Kč
 • Peníze za objednávku platíte až při převzetí od poštovního doručovatele.

2. Platba bankovním převodem 

V případě platby převodem je nutné objednávku před expedicí uhradit. Platbu prosím odešlete na náš bankovní účet 2801540540/2010 , variabilním symbolem platby je číslo objednávky. Před odesláním platby prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje, předejdete komplikacím s vyřízením objednávky.

Objednané zboží v případě platby převodem expedujeme po připsání platby na náš účet. Pokud chcete expedici urychlit, pošlete prosím na e-mailovou adresu info@lilite.cz potvrzení o dokončené platbě a číslo objednávky.

Na našem e-shopu můžete platit pomocí QR kódu, který Vám ulehčí platbu bankovním převodem. Už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu a další údaje. Tento QR kód naleznete v objednávkovém listu po dokončení objednávky.

3. Platba kartou. Nejrychlejší způsob, jak zaplatit za vaše zboží

V případě platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu, kde budete vyzváni k úhradě. Platební údaje zadáváte přímo v platební aplikaci na straně poskytovatele, přenos dat z Vašeho počítače je zabezpečen šifrovacím algoritmem. Systém Vás požádá o zadání následujících údajů:

 • číslo platební karty
 • datum ukončení platnosti karty
 • CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku vaší karty

Na platební bráně Comgate můžete zaplatit prostřednictvím karet MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, Vaše karta musí mít povoleny platby na Internetu. V případě, že bude platba zamítnuta, kontaktujte svoji banku.

V případě, že máte problémy s platbou:

 1. ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení