Eveline Cosmetics Big Volume Real Shock Mascara

Řasenka pro maximální objem řas

Můžeme doručit do:
7.12.2021
Skladem (3 ks)
Kód: EV3325
139 Kč –22 % 109 Kč
Kategorie: Řasenky
Hmotnost: 0.04 kg
Líčení: Oči
Oči: Řasenky
eveline cosmetics BIG VOLUME REAL SHOCK MASCARA rasenka 10 ml
139 Kč –22 %

Řasenka, která výrazně zvyšuje objem řas. Efekt je přímo šokující. Patentovaný kartáč důkladně odděluje řasy, rovnoměrně pokrývá řasy, dosahuje i do koutů oka. Formule řasenky je dobře pigmentovaná, zůstává na řasách po dlouhou dobu bez drobení nebo lepení.

Vlastnosti:

  • Přesný a pohodlný kartáč
  • Zvyšuje objem řas

Použití: Řasenku nanášejte jemnými tahy od kořínků ke konečkům řas. Postupujte od vnitřního koutku k vnějšímu.

Objem: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.