PremiumCollagen5000 Doplněk stravy s Kolagenem z mořských ryb

Doplněk stravy obsahující kolagen z mořských ryb

Můžeme doručit do:
6.12.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: ELL4857
1 399 Kč –21 % 1 104 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.07 kg
premium collagen 5000 doplnek stravy
Tip Black Friday!
1 399 Kč –21 %

Premium Collagen 5000 je inovativní produkt založený pouze na dvou složkách, jmenovitě mořském kolagenu a vitamínu C, které společně zajišťují účinné působení. Výrobek je ve formě prášku rozpuštěného ve vodě. Můžete jej také přidat do svého oblíbeného mléka nebo dokonce jogurtu. Pravidelné používání pomáhá snižovat výskyt vrásek a zabraňuje tvorbě nových. Kolagen obsažený v přípravku dokonale hydratuje pokožku, díky níž znovu získává svůj lesk. Produkt byl vyvinut tak, aby tělu poskytoval optimální množství kolagenu, který je zodpovědný za krásnou a zdravou pokožku, vlasy a nehty.

Jedno balení obsahuje 100 g produktu a denní dávka 7 g je dostatečná k dosažení optimálních výsledků. Přestože je přípravek Premium Collagen 5000 Bezpečný, neměl by být používán v dávkách vyšších, než je doporučeno. Nemůže také nahradit zdravou a vyváženou stravu.

Vlastnosti:

  • přírodní produkt
  • obsahuje pouze 2 složky - kolagen z mořských ryb a Vitamín C
  • ve formě rozpustného prášku
  • snižuje výskyt vrásek
  • zabraňuje tvorbě nových vrásek
  • hydratuje pokožku
  • posiluje vlasy a nehty

Recenze:

Použití: Doporučená denní dávka PremiumCollagen5000 jsou 1 vrchovatá odměrka jednou denně (7 g). Prášek by měl být přidán do sklenice vlažné vody, šťávy nebo nápoje. Lze jej také přidat do jogurtu nebo koktejlu. Přestože je přípravek Premium Collagen 5000 Bezpečný, neměl by být používán v dávkách vyšších, než je doporučeno. Nemůže také nahradit zdravou a vyváženou stravu.

Objem/hmotnost: 100g

Nejčastější dotazy:

1. Co je PremiumCollagen5000?

PremiumCollagen5000 je přípravek pro lidi, kteří se chtějí starat o stav své pokožky, vlasů a nehtů. Přípravek obsahuje nejkvalitnější kolagen získaný z mořských ryb, jakož i vitamín C. PremiumCollagen5000 je prášek, který můžete přidat do svého oblíbeného nápoje a vypit.

2. Jak působí PremiumCollagen5000?

PremiumCollagen5000 obsahuje mořský kolagen (získaný z ryb). Kolagen je jedním z nejdůležitějších bílkovin v těle. Odpovídá mimo jiné pro pružnost a správnou strukturu pokožky. Vitamín C podporuje tvorbu kolagenu a zajišťuje správné fungování pokožky.

3. Jaký je obsah balení PremiumCollagen5000?

Balení obsahuje 100 g přípravku.

4. Jak používat PremiumCollagen5000?

Doporučená denní dávka PremiumCollagen5000 jsou 1 vrchovatá odměrka jednou denně (7 g). Prášek by měl být přidán do sklenice vlažné vody, šťávy nebo nápoje. Lze jej také přidat do jogurtu nebo koktejlu.

5. Je PremiumCollagen5000 bezpečný?

Lidé používající PremiumCollagen5000 dosud nezaznamenali žádné informace o výskytu jakýchkoli vedlejších účinků. Přípravek se však nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy a pro děti. Nepoužívejte jej také v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku, a pokud máte jakékoli pochybnosti, poraďte se s lékařem.

6. Jak uchovávat PremiumCollagen5000?

Skladujte produkt na suchém a stinném místě při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Vitamín C je citlivý na světlo a vysokou teplotu. Po otevření spotřebujte do 30 dnů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Premium Collagen 5000 je inovativní produkt založený pouze na dvou složkách, jmenovitě mořském kolagenu a vitamínu C, které společně zajišťují účinné působení. Výrobek je ve formě prášku rozpuštěného ve vodě. Můžete jej také přidat do svého oblíbeného mléka nebo dokonce jogurtu. Pravidelné používání pomáhá snižovat výskyt vrásek a zabraňuje tvorbě nových.