L'Biotica Express Pedicure

Struhadlo na nohy

Můžeme doručit do:
22.6.2021
Skladem (2 ks)
Kód: LBI0023
Značka: L’Biotica
209 Kč –10 % 189 Kč
LBIOTICA Cudo Express Pedicure struhadlo na nohy
209 Kč –10 %

Struhadlo okamžitě odstraní mozoly a tvrdou pokožku z paty. Efekt je viditelný od prvního použití. Struhadlo má přesné brusné mini-pilníky, které účinně odstraňují odumřelou pokožku. Před použitím není nutné nohy namočit.

Vlastnosti:

  • viditelný efekt
  • obsahuje mini-pilníky
  • odstraňuje mozoly a tvrdou pokožku

Použití:
Aplikujte na suchou pokožku. Jemně přitlačte kovovou stranu struhadla na povrch kůže, kde se vytvořily mozoly a tvrdá pokožka. Pomalu jím pohybujte dopředu a dozadu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost L'biotica z Polska se zabývá výrobou vysoce účinných dermokosmetických produktů, které díky své kvalitě a účinnosti umožňují objevovat kouzlo a přirozenou smyslnost každé ženy. Na polském trhu společnost L'biotica existuje již od roku 2005. Za tuto dobu získaly produkty značky L'biotica uznání a důvěru spotřebitelů, kteří oceňují především vysokou kvalitu, přirozenost a účinnost přípravků L'biotica. Dermokosmetika L'biotica je vyráběna ve specializovaných laboratořích a její účinnost je potvrzená odbornými dermatologickými testy. Složky kosmetických přípravků L'biotica pocházejí z Evropské unie a jsou voleny na základě pečlivého výběru kvality.