Dermacol Cosmetic brush D59 - Fan Brush With Case

Štětec na rozjasňovač

Vyprodáno
Kód: 2467
Značka: Dermacol
199 Kč –19 % 161 Kč
Kategorie: Kosmetické pomůcky
Líčení: Tvář
Tvář: Kosmetické pomůcky
dermacol master brush by petralovelyhair stetec na rozjasnovac
Akce
199 Kč –19 %

Štětec je vhodný na oprášení zbytků očních stínů, které napadají při líčení pod oční okolí. Lze ho také použít pro aplikaci rozjasňovače.

Použití: Lehce oprašte oblast pod očima a zbavte tak oční okolí zbytků aplikovaných očních stínů. Z hygienických důvodů štětec pravidelně vymývejte v jemném šamponu a nechte volně uschnout ve vodorovné nebo svislé poloze.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití. Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.