Lullalove Masážní kartáček na tvář

Přírodní kartáč na kartáčování tváře.

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem (5 ks)
Kód: LUL0686
Značka: Lullalove
279 Kč –15 % 237 Kč
Kategorie: Masážní pomůcky
Hmotnost: 0.06 kg
Koupel a zdraví: Kartáče

Kartáčování stimuluje krevní oběh, zpevňuje pokožku, čistí póry a podporuje lymfatický systém.

Jaký by měl být perfektní kartáč na obličej?
Šetrný k pokožce! Před vytvořením tohoto kartáče jsme testovali různé štětiny. Tampico (agáve), štětiny a dokonce i jemné kozí, však byly příliš tenké na tenkou pokožku obličeje. Kartáčování není o poškrábání a bolesti, ale o stimulaci oběhu (účinek mírného zarudnutí), správném odtoku lymfy a jemném odlupování odumřelé kůže. Nejedná se o typický peeling nebo pravidelnou masáž.

Výhody čištění obličeje:

  • zlepšení oběhu
  • čištění pokožky
  • zlepšení pevnosti pokožky
  • zlepšení oválu obličeje
  • uvolnění napětí svalů obličeje
  • lymfodrenáž.

Stáze lymfy se projevuje viditelným otokem kolem očí, tváří, krku nebo klíční kosti.

Jak si správně kartáčovat obličej:
Umyjte pokožku a vyrovnejte pH např. Hydrolátem Pokožku osušte ručníkem. Zde doporučujeme naše bambusové ručníky. Proveďte kartáčkem jemné, klouzavé pohyby od středu obličeje směrem ven. Jít zdola nahoru. Pohyby mohou být přímé nebo kruhové. Kartáčujte si krk od středu brady, podél linie čelistí směrem ven a pod ušima, dolů směrem ke klíční kosti.Netřete na jednom místě, netlačte na kartáč. Dávejte pozor na okolí očí, aby štětiny nevnikly do oka.

Jak často si čistit obličej:
Kartáčujte až třikrát týdně. Pro citlivou pokožku - jednou týdně. Kartáčování není typický peeling, ale částečně také. Není to obyčejná masáž obličeje.

Jak dlouho si čistit obličej:
Kartáčování celého obličeje by mělo trvat asi 1-2 minuty. Pro výsledky se počítá systematičnost. Viz pokyny na fotografii. Kartáč je vhodný také na masáž krku, dekoltu a prsou.

 

Těhotenství: Během těhotenství si můžete kartáčovat obličej. Pokud si chcete vyčistit celé tělo, tak v nabídce najdete ten pravý kartáč k masirování celého těla pro Vás.

Kontraindikace: Otevřené rány, aktivní akné, silné podráždění kůže. Nečistíme žádné vyčnívající pupínky.
V případě kůže po plastické operaci se vždy řiďte pokyny lékaře, který zákrok / operaci provedl.

Hygiena kartáčů: Kartáč určený pro suché použití. Za účelem dezinfekce posypte štětiny octaniseptem nebo lihem a po každém použití je setřeste. Štětiny můžete umýt šamponem, rám nenamočit a kartáč nechat zaschnout štětinami dolů. Kartáč je předmět osobní hygieny. Měl by ji používat pouze 1 osoba a měla by se vyměňovat každých 6 měsíců.

Suroviny: Vazba z masivního bukového dřeva. Nevlhčete, nepokládejte na přímý zdroj tepla, například na radiátor. Vlhkost může způsobit popraskání nebo zčernání dřeva. Štětiny z koňských vlasů - jemný pro citlivou a tenkou pokožku. Štětiny jsou stříhány, při získání štětin žádný kůň neutrpěl zranění.

Pokud jde o výhody lymfodrenáže, doporučuje se pro muže čištění horní části těla.Kartáč by neměl být mokrý kvůli rámu z masivního dřeva. Při kontaktu s vodou může dřevo prasknout, což neovlivní samotné kartáčování, pouze vizuální efekt.

Kartáč by měl být v případě potřeby dezinfikován, např. Oktaniseptem, a pravidelně vyměňován každých 4-6 měsíců (v závislosti na opotřebení).
Pokud hledáte kartáč na čištění obličeje, podívejte se na naši verzi s faux-štětinami.

Kartáč je ručně vyroben, může na začátku ztratit některé štětiny, které ve fázi výroby nemohly být odstraněny a které jsou zde velmi tenké.
Před prvním použitím jej prostě vyčesejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lullalove je značka vytvořená s myšlenkou vytvářet designové produkty, které kombinují multifunkčnost, velmi kvalitní materiály, nápad a použitelnost. 
Značka se zaměřuje na výrobky pro děti a dospělé.
Dětské produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly normální a harmonický rozvoj malých dětí, kladně ovlivňuje integraci senzorické nebo svalového napětí.
Získáváme ceny na designových oborech (včetně "Good Design 2015" pro automobily ODA) a uznání mezi rodiči (SuperMama Awards 2015, Rodičovská volba, Kvalita značky KidZone).

Máme své zástupce po celém světě.
Lullalove již získala srdce klientů v Jižní Koreji, Japonsku, Číně, Austrálii, Tchaj-wanu, USA av zemích Evropské unie. 
Nyní jsme tu pro Vás v České republice a na také Slovensku.