Lullalove Matka Příroda - Masážní kartáč tvrdý

Ostrý kartáč se speciální délkou vlákna z agáve (tj. Tampico) a symetrickým tvarem

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: LUL0564
Značka: Lullalove
449 Kč
Kategorie: Masážní pomůcky
Hmotnost: 0.13 kg
Koupel a zdraví: Kartáče

Ostrý kartáč se speciální délkou vlákna z agáve (tj. Tampico) a symetrickým tvarem - pro dokonalé uchopení do ruky. Samotná vazba byla tvarována jako ženská ruka. Malá velikost je praktická pro každodenní použití i na cestování. Kartáč určený pro suché použití. Baleno v látkovém pytlíku. Perfektně padne do ruky a je lehký. Samotná vazba byla tvarována jako ženská ruka. Malá velikost je praktická pro každodenní použití i na cestování. Kartáč určený pro suché použití. Baleno v látkovém pytlíku.

Unikátní rytina symbolizuje spojení ženy s přírodou. Připomíná vám, abyste se o sebe starali každý den přirozeným způsobem, v souladu se svou vlastní povahou a potřebami. Žena je symbolem něžné matky přírody, která se stará o okolí, ale také ví, jak se o sebe postarat.

Pro koho?

Pro typy lidí, kteří se již kartáčovali nebo kteří nejsou citliví na bolest. Tampico jsou ostré a nepružné štětiny. Přináší skvělé výsledky, ale zpočátku to může být bolestivé. Pro citlivou pokožku nebo se sklonem k tvorbě žilek doporučujeme středně tvrdé štětiny, např. - kokosové, s vysokou pružností.

Náš metabolismus se časem zpomaluje. V končetinách je otok, stagnace vody nebo tíha. To je výsledek špatné práce lymfatického systému. Kartáčování pomáhá eliminovat tato onemocnění. Tvrdý kartáč je také skvělý na celulitidu, zarostlé chloupky nebo drsná předloktí, hýždě nebo lokty. Zpočátku se může masáž zdát bolestivá a to je normální. Kůže si musí zvyknout. Tradice suchého kartáčování sahá až do ajurvédské medicíny. Účelem masáže je kromě odstranění odumřelých kožních buněk také zbavit se toxinových usazenin. Masáž také pomáhá zmírnit napětí. kartáčování ráno - stimuluje, večer - uvolňuje.

Jak masírovat tělo?

 • zdola nahoru dlouhými, klouzavými tahy. Pohyby musí vždy směřovat k srdci, tj. V souladu s tokem lymfy
 • kartáčujte nohy a ruce, jako byste zametali podlahu. Břicho a klouby (tj. Paže, kolena, boky, zápěstí a kotníky) jsou kartáčovány kruhovými pohyby tlak závisí na tloušťce kůže 
 •  děláme to jemněji na výstřihu nebo podpaží než na chodidle
 • k masáži se nepoužívají žádné krémy, ani oleje
 • Za účelem zlepšení metabolismu masírujeme bříško krouživými pohyby, na strije krátké pohyby směrem k srdci.

Jak často masírovat pokožku?

 • V ideálním případě před každou koupelí nebo alespoň 3 krát týdně.
 • Efekt vyhlazení pokožky je viditelný po 3-4 kartáčování.

Jak pomáhá masáž kartáčem?

 • zmírňuje napětí
 • zejména při čištění krku a ramen
 • snižuje otoky
 • pomáhá při bolestech kloubů
 • zpevňuje a tonizuje pokožku
 • kartáčováním poprsí se zbavíme lymfatických usazenin vytvořených při nošení podprsenky
 • funguje skvěle s čerstvými červenými striemi
 • zlepšuje krevní oběh a stimuluje imunitní systém.

Údržba:

 • Pokud jste si vybrali kartáč na sucho, rukojeť nenamáčejte. Je vyrobena z bukového surového dřeva a může prasknout.
 • Čistíme dezinfekcí (nejlépe 1x týdně octaniseptolem), štětiny vodou. Sušíme ve vodorovné poloze, nejlépe u zdroje tepla.
 • V štětinách mohou zůstat odumřelé kožní buňky, proto dbejte na údržbu kartáče!

Vazba - bukové dřevo.

Vlákna - vlasy agáve (tampico)

Vazba z masivního dřeva - namočení dřeva může způsobit jeho prasknutí. To neovlivňuje vlastnosti kartáče, může to působit pouze vizuálně rušivě. Pro mokré použití si vyberte kartáč s rukojetí a pevnou vazbou dřeva, kterou lze namáčet. Doporučujeme po každém kartáčování kartáč vyčistit dezinfekcí, nebo alkoholem nebo oktaniseptem.

Kartáč je předmětem osobní hygieny, měl by být vyměněn každých 4-6 měsíců.

FAQ - Nejčastější dotazy ?

1. Mohu se kartáčovat, když jsem těhotná?

Ano, pokud těhotenství probíhá hladce. Přestaňte kartáčovat břicho ve 3. trimestru těhotenství, protože by to mohlo vyvolat křeče. Ostatní partie můžete kartáčovat dál, pokud se na to budete cítit.

2. Mohu si hned po porodu kartáčovat břicho?

V případě přirozeného porodu můžete břicho kartáčovat asi 2-3 týdny po porodu. V případě císaře po 5-6 týdnech. Vše záleží individuálně na těle ženy. Počkejte, až se děloha stáhne a krvácení se zastaví. Nekartáčujte ránu cc - pouze po jejím úplném uzdravení. V případě pochybností se poraďte s porodní asistentkou nebo gynekologem.

3. Kdy kartáčovat a jakou nejlepší hydrataci použít?

Kartáčování se nejlépe provádí před koupelí, nebo v případě kartáčů z překližky, během koupele. Poté například vmasírujte tělové máslo, nebo přírodní olej. Složky obsažené v ní zvlhčí a zpevní pokožku.

Masírování jizvy po císařském řezu

Použití na sucho

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lullalove je značka vytvořená s myšlenkou vytvářet designové produkty, které kombinují multifunkčnost, velmi kvalitní materiály, nápad a použitelnost. 
Značka se zaměřuje na výrobky pro děti a dospělé.
Dětské produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly normální a harmonický rozvoj malých dětí, kladně ovlivňuje integraci senzorické nebo svalového napětí.
Získáváme ceny na designových oborech (včetně "Good Design 2015" pro automobily ODA) a uznání mezi rodiči (SuperMama Awards 2015, Rodičovská volba, Kvalita značky KidZone).

Máme své zástupce po celém světě.
Lullalove již získala srdce klientů v Jižní Koreji, Japonsku, Číně, Austrálii, Tchaj-wanu, USA av zemích Evropské unie. 
Nyní jsme tu pro Vás v České republice a na také Slovensku.