Lullalove Tělový kartáč na celé tělo s rukojetí - střední tvrdost

Tělový kartáč na celé tělo s rukojetí - střední tvrdost

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: LUL0744
Značka: Lullalove
489 Kč –14 % 416 Kč
Kategorie: Masážní pomůcky
Hmotnost: 0.2 kg
Koupel a zdraví: Kartáče

Kartáčování nebylo nikdy tak pohodlné a příjemné jako nyní s našim kartáčem! Je to zástupce našeho kartáče k masáži na sucho, který si získal suchým kartáčováním miliony srdcí. Budou ho milovat Vaše citlivější části těla a ty, které jsou těžko přístupné, například záda. Pokud jste začátečník - vyberte tuto možnost. Kartáč můžete použít dvěma způsoby: pro suché a mokré kartáčování. Jediný na trhu. Použity jsou štětiny. Díky jejich ideální délce je tělo účinně masírováno, pomáhá zbavit se odumřelé kůže, uvolnit napětí, zlepšit lymfodrenáž a zmírnit účinky nadměrné zadržování vody.

Proč si kartáčovat tělo?

Pro vaše zdraví!
Víte, nejde jen o boj s celulitidou nebo čerstvými strijemi. Nebo dokonce, že taková jednoduchá technika kůži opravdu zpevní. Je to obojí! Kartáč přijme všechno a nebude se na nic ptát. Odstraní veškeré napětí na celém těle, hlavě, bříšku, hýždě, nohách. Kartáčování je masáž, která uvolňuje svalová napětí. Trvá to jen 3-5 minut a ten čas využijete jen pro sebe!

Kartáč se vyznačuje pevnou rukojetí z několika kusů dřeva, které jsou slepeny tak, aby vydržely vlhkost. Proto tento kartáč můžete použít ve vaně. Pevné, homogenní dřevo může při vystavení vodě přirozeně prasknout, zde je speciálně lepeno. V místech, kde jsou štětiny ve styku se dřevem, může dřevo ztmavnout, zejména pokud se používají čisticí prostředky. To neovlivňuje komfort použití, je to přirozený proces, kterým dřevo prochází.

Důležité: Pokud je kartáč používán mokrý, odložte jej stranou, aby vyschl ve svislé poloze. Kartáč nesmí zůstat ve vodě. Štětiny jsou přírodní štětiny - voní pachem.

Kartáč je plně ekologický. Pokud ho hodíte do ohně - spálí se úplně, pokud ho necháte ve správných podmínkách - rozloží se.

Jaký je rozdíl mezi štětinami a tampicem?

Ostrost. Tampico je velmi ostrý kartáč, určený pro rychlé výsledky, ale také bolestivý a nedoporučuje se pro velmi citlivou pokožku. Štětiny jsou měkčí, ale stále dostatečně ostré, aby byly vhodné pro suché kartáčování těla.

Samotná technika kartáčování je stejná, takže se podívejte na videa v záložce "videa"

 

Má speciální tvar s dlouhou rukojetí, takže s ním můžete kartáčovat celé tělo. I když nejste příliš nataženi nebo z různých důvodů, je pro vás obtížné se ohnout. Kartáč je osobní hygiena. Neměl by se půjčovat, ale vyplatí se jej v případě výrazného opotřebení nebo profylakticky vyměnit každých 6 měsíců.

Jak provádět masáž na sucho

Péče o jizvu po císařském řezu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lullalove je značka vytvořená s myšlenkou vytvářet designové produkty, které kombinují multifunkčnost, velmi kvalitní materiály, nápad a použitelnost. 
Značka se zaměřuje na výrobky pro děti a dospělé.
Dětské produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly normální a harmonický rozvoj malých dětí, kladně ovlivňuje integraci senzorické nebo svalového napětí.
Získáváme ceny na designových oborech (včetně "Good Design 2015" pro automobily ODA) a uznání mezi rodiči (SuperMama Awards 2015, Rodičovská volba, Kvalita značky KidZone).

Máme své zástupce po celém světě.
Lullalove již získala srdce klientů v Jižní Koreji, Japonsku, Číně, Austrálii, Tchaj-wanu, USA av zemích Evropské unie. 
Nyní jsme tu pro Vás v České republice a na také Slovensku.