Eveline Cosmetics Celebrities Eyeliner Widelash

Tekutá oční linka

Můžeme doručit do:
22.4.2024
Skladem (1 ks)
Kód: EV3354
109 Kč –14 % 93 Kč
Kategorie: Oční linky
Hmotnost: 0.009 kg
Líčení: Oči
Oči: Oční linky
eveline cosmetics eyeliner celebrity widelash ocni linky
Akce
109 Kč –14 %

Oční linky voděodolné Celebrities Eveline cosmetics jsou jedinečné. Mají tenký štěteček (štětinky), který vytvoří dokonale tenkou a rovnou oční linku. To vám umožní opravit konturu oka a dát mu požadovaný tvar. Jeho dvoufázová konzistence dělá linky extrémně odolné a i v nejextrémnějších podmínkách zůstává linka stále upravená. Oční linky odolávají ve velmi vlhkém i proměnlivém počasí. Oční make-up se nerozmazává a tudíž make-up vypadá stále svěže a perfektně po celý den.

Vlastnosti:

  • unikátní, super tenký štětec 
  • dokonale tenké a pravidelné linky na očním víčku 
  • opravuje oční konturu 
  • dává oku požadovaný tvar 
  • svěží a perfektní po celý den 
  • oční linky jsou voděodolné 
  • aplikujete pomocí dlouhého, tenkého štětečku 
  • hloubka a smyslnost pohledu
  • dokonale zdůrazněné oči

Použití: V případě tekutých linek nanášejte nejlépe jako poslední krok v líčení - eliminujete tak obtiskování na víčko. Spodní linku nedotahujte až k vnitřnímu koutku oka, aby vypadala přirozeněji. Postupujte opatrně, aby vám barva nevnikla do oka. Než zvednete oči, nechte linky zaschnout, aby se neobtiskly na víčka.

Objem: 3 ml

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 13.3.2022
zkouška nový výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.