Eveline Cosmetics Precise Brush Liner

Oční linka ve fixu

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem (1 ks)
Kód: EV3358
119 Kč –15 % 101 Kč
Kategorie: Oční linky
Hmotnost: 0.008 kg
Líčení: Oči
Oči: Oční linky
eveline cosmetics precise brusher liner ocni pero odstin black 2 ml
119 Kč –15 %

Havraní černá barva oční linky v peru PRECISE BUSHER LINER má ultra tenký aplikátor, který vám vykouzlí precizní tenkou linku.

Oční linky Eveline cosmetics PRECISE jsou dlouhotrvající a vydrží až 24h.

Výhodou linek v peru je snadné a přesné nanášení, díky kterému si sama vykouzlíte precizní tenkou oční linku.

Vlastnosti:

  • ultra tenký aplikátor
  • extra dlouhotrvající
  • vhodné i pro citlivé oči 
  • velmi snadné a praktické použití

Použití: S oční linkou v podobě fixu dosáhnete přesné a snadné vykreslení linie řas. Před použitím oční linky v peru protřepat!

Objem: 2 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.