Lullalove Koupelová sůl s včelím pylem 500g
Koupelová sůl s včelím pylem
Kategorie: | Pěny do koupele |
---|---|
Hmotnost: | 0.56 kg |
EAN: | 5902633256111 |
Koupel a zdraví: | Přípravky do koupele |
Položka byla vyprodána… |
V této směsi najdete jód-bromovou sůl a včelí pyl. Tato sůl je bohatá na hořčík, vápník, jód, brom a železo, což je prospěšné pro pokožku a celkovou kondici těla. Používá se v léčebných lázních, poskytuje úlevu při revmatických onemocněních a problémech s metabolismem. Bylo zjištěno, že je to užitečné při lupence, alergiích a akné, rýmy.
Včelí pyl je složením proteinu a volných aminokyselin arginin, fenylalanin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, Threonin, valin, alanin, prolin, serin, histidin, glycin a další. Obsah aminokyselin v pylu je až 12%.
V různých kulturách má koupání v soli také čistící účinek na duchovní úrovni. Zmíníme se zde, takže ať už tomu věříte nebo ne, stojí za to se dozvědět o těchto tradicích, dokonce i pro své vlastní znalosti. Nesouvisí s náboženstvím;). Vlastnosti anti-soli byly od dávných dob přisuzovány ochranným a čistícím vlastnostem. Byl použit k úlevě od kouzla, s poklesem energie nebo celkovým pocitem špatné nálady. Věřilo se, že by mohl zvrátit klatbu uvalenou závistiví lidé. Stačilo se v ní vykoupat.
V dnešní praxi se to promítá do léčebných lázní doporučených v lázních nebo samotnými fyzioterapeuty. Zlepšují stav svalů a kloubů, díky čemuž se cítíte dobře.
Sůl voní jako mléko s medem a sušenkami.
Doporučená doba koupele: 15-20 minut. Nepoškozuje vanu. Lze jej také použít pro namáčení nohou a pro regeneraci rukou.
Složení: Sodium Chloride, Aqua, parfum pollen.
Hmotnost: 500 g.
Polský výrobek vyrobený ve včelínu v Podbeskydí. Podle zákona NENÍ testováno na zvířatech.
Koupelová sůl
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Lullalove je značka vytvořená s myšlenkou vytvářet designové produkty, které kombinují multifunkčnost, velmi kvalitní materiály, nápad a použitelnost.
Značka se zaměřuje na výrobky pro děti a dospělé.
Dětské produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly normální a harmonický rozvoj malých dětí, kladně ovlivňuje integraci senzorické nebo svalového napětí.
Získáváme ceny na designových oborech (včetně "Good Design 2015" pro automobily ODA) a uznání mezi rodiči (SuperMama Awards 2015, Rodičovská volba, Kvalita značky KidZone).
Máme své zástupce po celém světě.
Lullalove již získala srdce klientů v Jižní Koreji, Japonsku, Číně, Austrálii, Tchaj-wanu, USA av zemích Evropské unie.
Nyní jsme tu pro Vás v České republice a na také Slovensku.