Dermacol Bitter Cacao & Vanilla

Dámský parfém 50 ml

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6313
Značka: Dermacol
559 Kč
Kategorie: Pro ženy
Hmotnost: 0.205 kg
Určení: Dámské parfémy
Objem: 50 ml
Položka byla vyprodána…

Vůně je jako rytmus latinské hudby – velmi smyslná, originální vůně, která vás rázem odliší. Čokoláda, vzácné dřeviny a nádech pivoňky ve vás probudí dobrou náladu a pocit štěstí. Madagaskarská vanilka s vetiverem z Haiti vám připomenou ty nejpříjemnější okamžiky. Svěžest argentinského pomeranče a grapefruitu společně se sicilským citronem otevřou vaše smysly a osvěží vaši mysl. Vytvoříte si na ní závislost.

Složení:  Hlava- Čokoláda, vzácné dřeviny a nádech pivoňky ve vás probudí dobrou náladu a pocit štěstí.

                Srdce- Madagaskarská vanilka s vetiverem z Haiti vám připomenou ty nejpříjemnější okamžiky.

                Základ- Svěžest argentinského pomeranče a grapefruitu společně se sicilským citronem otevřou vaše smysly.

Objem: 50 ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití. Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.