Max Factor Miracle Veil Powder

Rozjasňující sypký pudr

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: MF8110
Značka: Max Factor
229 Kč –14 % 195 Kč
Kategorie: Pudry
Hmotnost: 0.004 kg
Položka byla vyprodána…
max factor miracle veil rozjasnujici sypky pudr.pg
229 Kč –14 %

Připravte se na komplimenty a užijte si pocit rozjasněné a hedvábně jemné pleti po celý den. Rozjasňující sypký pudr Max Factor Miracle Veil vytváří na tváři jemný, transparentní film, který absorbuje mastnotu a lesk, aniž by pleť působila suše. Viditelně zlepšuje strukturu pleti, aniž by se usazoval do jemných linek a vrásek. Minimalizuje póry, maskuje drobné nedokonalosti a jemně rozjasňuje pleť.

Vlastnosti:

  • zmatňuje pleť a zabraňuje nežádoucímu lesku
  • rozjasňuje tvář a zajišťuje rozzářený vzhled
  • minimalizuje póry a maskuje drobné nedokonalosti
  • neusazuje se do linek ani vrásek 

Jak aplikovat:
Nejprve do víka odsypte trochu pudru. Špičku štětce jemně namočte do prášku a poklepáním na víko odstraňte přebytečný pudr. Sypký prášek naneste na obličej krouživými pohyby pomocí štětce. Začněte na T-zóně. Postupujte od čela směrem dolů přes nos. Poté pokračujte od čela směrem k vlasové linii.

Hmotnost: 4 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní sloganmake-up maskérů filmových hvězd odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista ruského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie.