Dermacol Ultratech Mascara

Řasenka pro prodloužené řasy
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Skladem (2 ks)
Kód: 2119
Značka: Dermacol
169 Kč
Kategorie: Řasenky
Hmotnost: 0.024 kg
Líčení: Oči
Oči: Řasenky

Řasenka pro dokonale definované a prodloužené řasy

BENEFITY: Dermatologicky testováno 
                    Nezanechává žmolky 
                    Ultra pružný kartáček

Jednoduše oslňte s novou řasenkou UltraTech, která dodá Vašim řasám krásný tvar a ultra prodloužení. Ultra pružný kartáček zachycuje jednu řasu po druhé a perfektně je odděluje. Krátké štětinky na kartáčku umožňují přesné nanášení hmoty tak, aby řasy působily plnějším a objemnějším dojmem. Textura je vyvinuta přesně pro tento aplikátor a tím je docíleno správného tvaru a prodloužení řas bez žmolků a rozmazávání.

Výsledek: Oslnivý objem bez zatížení řas a zároveň maximální prodloužení.

Použití: Kartáček nechte pomalu 3 – 4x sklouznout od kořínků řas až po jejich konečky.

Objem / hmotnost: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití. Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.