Physicians Formula Sexy Booster VaVaVoom Volume Mascara

Objemová řasenka v extra černé

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: PH0045
249 Kč
Kategorie: Řasenky
Hmotnost: 0.04 kg
Líčení: Oči
Oči: Řasenky
Položka byla vyprodána…
physicians formula sexy booster vavavoom objemova rasenka v extra cerne
Akce

Buďte hvězdou s vábivým pohledem, kterému nikdo neodolá! Řasenka VaVaVoom úžasně natočí a prodlouží řasy a dodá jim neuvěřitelný objem. Speciální složení má vanilkovou vůni. Je obohaceno o přísady, které jsou podobné feromonům (např. kakaový extrakt) a starodávné afrodiziakum Horny Goatweeds. Hypoalergenní složení bylo dermatologicky testováno. Bezpečné pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.

Vlastnosti:

  • dodá řasám smyslný objem, svůdnou délku a nádherně je vytvaruje,
  • dlouhá výdrž až 24 hodin,
  • složení je obohaceno o přísady, které jsou podobné feromonům (např. kakaový extrakt) a starodávné afrodiziakum Horny Goatweed,
  • nádherná vůně vanilky,
  • hypoalergenní, bez obsahu parabenů,
  • vhodné pro nositelky kontaktních čoček,
  • dermatologicky testováno.

Použití: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

Objem: 7,5 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

U zrodu značky byla jedna velká láska, velmi citlivá pleť a milující muž, shodou okolností také vyhledávaný alergolog. Frank Crandall ve 30. letech minulého století sledoval, jak jeho drahá žena s mimořádně citlivou pletí hledá make-up, který její pokožku nebude dráždit. Po marném hledání se sám rozhodl vyvinout dekorativní kosmetiku i pro tu nejcitlivější pleť. To se mu povedlo a od té doby je Physicians Formula synonymem pro kosmetiku s výbornou kožní snášenlivostí. Znáte populární dekorativní kosmetiku Physicians Formula, kterou si oblíbily miliony žen nejdříve ve Spojených státech a poté i ve zbytku světa? Zářivé odstíny, luxusní design a především bezkonkurenční kožní snášenlivost i pro tu nejcitlivější pleť vynesly značku Physicians Formula na kosmetické výsluní a jakmile ji vyzkoušíte, bezpochyby si ji zamilujete i vy!

A stejným směrem jde Physicians Formula dodnes. Všechny přípravky jsou důkladně testovány a musí splňovat ty nejpřísnější požadavky. Více než 150 dráždivých složek, běžně používaných v kosmetických přípravcích, jsou pro tuto značku tabu, její produkty jsou hypoalergenní a bezpečné pro citlivou pokožku a oči. Kosmetika Physicians Formula je navíc absolutní americkou jedničkou na poli bronzerů a minerálních pudrů na obličej.