Lullalove Klip na dudlík nebo kousátko MRB

Plyšový přívěsek s motivem superhrdiny MRB

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem (2 ks)
Kód: LUL0813
Značka: Lullalove
269 Kč
Kategorie: Řetízky na dudlíky
Hmotnost: 0.025 kg
Kojenecké potřeby: Hračky, Řetízky na dudlíky
Lullalove Klip na dudlík nebo kousátko MRB
15% sleva s kódem zlato15

Plyšový přívěsek s motivem superhrdiny MRB ultradudlík a kousátko vždy blízko dítěte. Přívěsek byl navržen v souladu se zásadami harmonické stimulace smyslů kojenců a malých dětí. Kontrastní barvy, různé faktury a štítky povzbuzují dítě k interakci, pomáhá při vývoji smyslů a při koordinaci rukou a očí. Hra s medvídkem navíc uspokojuje dítě.

Věděli jste, že mozek dítěte produkuje za minutu 200 000 neuronů? Všechny podněty, které dosáhnou k dítěti, jsou zpracovány mozkem a shromažďovány ve formě nových synapsí. Tato spojení tvoří základ pro rozvoj inteligence. V prvním období života jsou nejlepší hračky s výraznými barvami, různými materiály a prvky, které povzbuzují k zachycení.

Plyš, ze kterého byl výrobek vyroben, je certifikován podle Oeko-Tex Standard 100, tzn. Byl testován na škodlivé látky a je bezpečný pro malé děti. Kousátko nebo dudlík mohou být připevněny řetízkem.

Poznámka: :
Vždy upevněte štítek na dětském oblečení. Dávejte pozor na to, aby vaše dítě nekousalo samotný klip. Vyrobeno v souladu s normami Evropské unie pro klipy na dudlík. Vhodná délka a pevný klip zaručují bezpečnost.

Doporučeno prát v pračce, neprat v ručně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lullalove je značka vytvořená s myšlenkou vytvářet designové produkty, které kombinují multifunkčnost, velmi kvalitní materiály, nápad a použitelnost. 
Značka se zaměřuje na výrobky pro děti a dospělé.
Dětské produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly normální a harmonický rozvoj malých dětí, kladně ovlivňuje integraci senzorické nebo svalového napětí.
Získáváme ceny na designových oborech (včetně "Good Design 2015" pro automobily ODA) a uznání mezi rodiči (SuperMama Awards 2015, Rodičovská volba, Kvalita značky KidZone).

Máme své zástupce po celém světě.
Lullalove již získala srdce klientů v Jižní Koreji, Japonsku, Číně, Austrálii, Tchaj-wanu, USA av zemích Evropské unie. 
Nyní jsme tu pro Vás v České republice a na také Slovensku.