Woodwick Elipse Candle Trilogy Mountain Air

Vonná svíčka s dřevěným knotem

Můžeme doručit do:
7.12.2021
Skladem (1 ks)
Kód: WDW0976
Značka: Woodwick
949 Kč –23 % 728 Kč
Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 1.314 kg
Velikost: Loď
woodwick trilogy elipse mountain air vonna svicka s drevenym knotem hearthwick 1
949 Kč –23 %

Chvíle odpočinku a relaxace není stoprocentní, pokud nepůsobíte na všechny smysly. Se svíčkou WOODWICK Elipse Trilogy Mountain Air pocítíte vonnou kompozici se 3 vrstvami vůní, které jsou vzájemně sladěné, prolínají se a vytvářejí vonný akord, který se v čase mění. Mountain Air v sobě ukrývá tyto vůně: Black Peppercorn, Wood Smoke, Lavender & Cedar. Knot Hearthwick Innovation je totiž vyroben z přírodního dřeva a má patentovaný tvar, který napodobuje zvuk praskajícího ohně. Zútulněte si své bydlení svíčkou prémiové kvality, která se rozvoní až na 40 hodin sytou a příjemnou vůni.

Složení vůně: 

  • Black Peppercorn - černé zrnko pepře Směs pepře a zemitých koření, zahalená ve vůni sladké ambry a krémového santálového dřeva.
  • Wood Smoke - kouř a dřevo. Jedinečná vůně cedru a žhavých uhlíků vytvářejí nostalgický pocit útulnosti u praskajícího ohně.
  • Lavender & Cedar - levandule a cedr. Tóny růžového pepře a aromatické levandule v dokonalé harmonii s květem šalvěje, pačuli a světlými dřevy.

Vlastnosti:

  • významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín
  • vonná svíčka s dřevěným knotem (hearthwick)
  • knot je vyroben z přírodního dřeva
  • elegantní stylová sklenice
  • vydrží hořet až 40 hodin
  • vonné složky nejvyšší kvality
  • svíčka ve tvaru lodě.

Použití:

Jedinečné svíčky WOODWICK mají krásný plamen, nicméně je třeba dodržovat několik základních pravidel pro správné a bezpečné hoření. Hořící svíčku nechejte hořet tak dlouho, dokud se vosk nerozpustí do všech krajů nádoby (cca 30-60 minut), aby vzniklo tzv. nevytvoří voskové jezírko. Dokud svíčka hoří, nehýbejte s ní. Svíčku mějte na očích a umístěte ji mimo průvan. V dosahu svíčky nesmí být věci, které by mohly vzplanout. Knot se nemusí zkracovat, pokud nepřesáhne 6 mm, nebo plamen nepřesáhne 3 cm.

Hmotnost: 453,6g

Knot Hearthwick: Tento exkluzívní dlouhý dřevěný knot je u našich zákazníků tradičně oblíbený. Vytváří krásný dlouhý tančící plamen, který připomíná oheň v krbu a vytváří příjemnou atmosféru, díky svému světlu a jemnému efektu praskání. U svíček ve tvaru lodě dochází k vytvoření extra širokého voskového jezírka, proto je rozptýlení vůně po místnosti velmi intenzívní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: