Eveline Cosmetics 99% Natural Aloe Vera Depilatory Cream

Jemný depilační krém

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem (3 ks)
Kód: EV3875
89 Kč –14 % 76 Kč
Kategorie: Depilace a epilace
Hmotnost: 0.15 kg
eveline cosmetics 99 aloe vera depilacni krem 125ml
89 Kč –14 %

Jemný depilační krém pro zvláště citlivé části těla, jako jsou paže, bikiny a nohy. Vzorec Hydra-Deep System zklidňuje a předchází podráždění. Vysoký obsah aloe pokožku zklidňuje a intenzivně hydratuje.

Způsob použití

1. Naneste přípravek pomoci špachtle v rovnoměrné vrstvě na ty části těla, ze kterých chcete odstranit chloupky. Netřete.
2. Nechte na pleti působit 5-10 minut, poté pomocí špachtle jemně odstraňte krém z malé části pokožky.  Doba působení krému závisí na tloušťce vlasů.
3. Zbytky přípravku můžete odstranit navlhčenou houbičkou a poté pokožku omýt teplou vodou (bez použití mýdla).

Objem: 125 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
N Avatar autora 19.1.2022 18:29
Nikde u produktu není český návod ani není dodán se zbožím.
Odpovědět

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.