Lambre Magic Long Eyelash Active Serum 4 ml

Sérum pro prodloužení řas

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: LBR7822
Značka: Lambre
409 Kč –7 % 379 Kč
Kategorie: Séra na řasy a obočí
Hmotnost: 0.065 kg
Líčení: Oči
Oči: Séra na řasy a obočí
lambre Magic Long Eyelash Active Serum aktivni serum pro rust ras 4ml
Akce
409 Kč –7 %

Víte, kolik řas vám vypadne každý den?

Podle vědeckých výzkumů se na horním víčku nachází od 150 do 250 řas, na spodním od 50 do 150. I když to není na první pohled patrné, jsou řasy umístěny ve 2 - 3 řadách. Horní řasy jsou dlouhé od 8 do 12 mm, spodní jsou o něco kratší od 6 do 8 mm. Fakt, že denně vypadne 1 - 2 řasy je normální.

Jednoduchý krok ke krásným řasám

Je možné, aby vás přírodní řasy těšily svou délkou, sytostí barev a efektní hustotu? Je to možné! Stačí pouze jeden měsíc, abyste úplně změnila svůj vzhled. Vaše řasy budou okouzlující a přitáhnout pohledy žárlivých přítelkyň. Tajemství spočívá v exkluzivním receptu vytvořeného v laboratořích LAMBRE.

Vlastnosti:

 • inovativní receptura 12 v 1 - 12 speciálně vybraných účinných látek
 • bezpečné složení potvrzené vědeckým výzkumem
 • prodloužené a obohacené řasy.

Účinky

Díky moderním technologiím a mnohým vědeckým výzkumům se nám podařilo vytvořit jedinečný produkt: MAGIC LONG LASH. Efekt se projeví již po 15 dnech používání séra, které aktivně působí na řasy. Díky bezpečnému složení séra se tak o řasy nejen staráte, ale rovněž jim napomáháte, aby každý den sílily, prodlužovaly se a byly hustější.

Výsledný efekt závisí na individuálních potřebách ženy a její citlivost na absorpci každé ze složek.

Jak sérum funguje

Průměrná délka života řasy je asi 3 - 6 měsíců, poté vypadávají. Řasy rostou pouze během prvních 30 dní svého životního cyklu, poté se připravují na vypadnutí. To je tedy poměrně krátká doba k tomu, aby se řasy dostatečně prodloužily a zhoustly. Speciálně vybrané komponenty ovlivňují jak na fázi růstu, tím že zvyšují počet řas a prodlužují je, tak na fázi klidovou, tím že prodlužují životnosti řas.

Moderní složení séra urychluje růst řas a posiluje je od samého kořene. Řasy se díky tomu prodlužují a posilují. Přípravek také zabraňuje nadměrnému vypadávání řas.

Složky tohoto přípravku pronikají do cibulky řas a působí na ně zevnitř. Stimulují růst řas, ovlivňují jejich tloušťku a barvu. MAGIC LONG LASH vytváří ochrannou bariéru podél odrůstajících řas, díky čemuž se zabraňuje jejich lámání a vypadávání.

Jedinečnost a účinnost přípravku je patrná již po 15 dnech pravidelného užívání a je výsledkem komplexu složek s mimořádnými vlastnostmi.

Aktivní látky:

 • Bimatoprost - účinná látka, která je velmi efektivní sloučeninou stimulující růst řas. Ovlivňuje délku a tloušťku řas, zvyšuje jejich počet, posiluje je a jejich barva je sytější
 • Biotyna - vitamin H, vitamin ze skupiny B; základní komponent, který posiluje strukturu a zabraňuje lámání řas
 • Alantoina - je známá díky svému léčebnému účinu, zklidňujícími a změkčujícími vlastnostmi. Vyhlazuje a hydratuje řasy
 • KOMPLEX VITAMÍNŮ A, E, F, P, B6 - pronikají do vláken řas, zlepšují jejich strukturu, díky čemuž jsou řasy silnější, pružnější a lesklejší
 • WIDELASHTM - moderní komplex dvou aktivních složek: BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, který posiluje vlákno a vlasovou cibulku, a PROVITAMINY B5, které účinně obnovují strukturu řas, které jsou potom silnější, delší a hustější
 • PROTEINY HEDVÁBÍ - hydratují a vyhlazují řasy, chrání je před mechanickým poškozením
 • OKTAPEPTID-2 - peptid ovlivňující růst řas a jejich celkový zdravotní stav
 • PANTHENOL - hydratuje a vyhlazuje povrch řas.

Efektivita potvrzená výzkumy

Vědci se při práci na složení přípravku MAGIC LONG LASH postupovali tak, aby každá složka byla bezpečná a nevyvolávala alergické reakce a podráždění. Receptura, kterou jsme vytvořili, byla ověřena nezávislými výzkumy ve vědeckých centrech, abychom se ujistili, že přípravek, který vám nabízíme, je plně v souladu se všeobecně přijímaným standardem, je spolehlivý a maximálně efektivní.

 • receptura neškodná zdraví
 • výzkumy byly provedeny v nezávislých vědeckých centrech
 • přípravek byl testován i z hlediska oftalmologie.

MAGIC LONG LASH prošel přísnými testy, které potvrdily, že účinné látky obsažené v receptuře, prodlužují a zahušťují řasy, zabraňují jejich vypadávání.

Ve složení séra najdeme vysoce kvalitní aktivní složky, díky nimž je přípravek bezpečný a efektivní.

Použití: Aplikace tohoto přípravku je díky tenkému a jemnému kartáčku a gelové konzistenci snadné a velmi příjemné. Po důkladném odlíčení obličeje a očí se produkt nanáší na linii řas horního víčka. Po několika sekundách se sérum vstřebává a aktivuje komponenty posilující řasy. Přípravek je nezbytné používat jedenkrát za den, na noc. Častější používání nebude mít vliv na rychlejší růst řas a může dokonce přinést opačný efekt, jako je například svědění a alergie.

Nenanášejte dovnitř oka a na linie řas spodního víčka.

Chcete-li, aby byl efekt prodloužení a zhuštění řas skutečný, je třeba provést celý šestiměsíční kurz. Pokud docílíte požadované délky a tloušťky řas, nepřestávejte používat sérum MAGIC LONG LASH. Vaše řasy vám budou vděčné, pokud budete přípravek používat 3 - 4 krát týdně, protože vaše řasy budou správně hydratovány a dosažený efekt bude stálý.

Jen jeden dotek a vaše řasy budou nádherné!

Kdo může používat sérum řas MAGIC LONG LASH ?

Sérum se doporučuje všem ženám, které sní o dlouhých a hustých řasách.

Dále je určeno hlavně ženám, jejichž řasy jsou od přírody slabé a krátké, nebo byly oslabeny věkem, kosmetických procedur, použitím nekvalitních kosmetických přípravků a použitím umělých řas. Přípravek mohou používat i ty, které nosí kontaktní čočky, ty, které prošly chemoterapií. Přípravek je účinný i u řas, na které byly aplikovány umělé řasy, permanentní make-up nebo byly obarveny henou.

Upozornění: Přípravek se nesmí dostat přímo do oka. Nepoužívat v případě alergie na některou ze složek přípravku. Nepoužívat při chronických onemocnění oka (například glaukom), pouze po konzultaci s lékařem. Nepoužívat, pokud máte zarudlou, podrážděnou a poškozenou kůži. V případě, že se přípravek dostane do oka, důkladně je vypláchněte teplou vodou. Pokud přípravek vyvolá alergickou reakci, přestaňte jej používat. Pokud symptomy přetrvávají, je třeba poradit se se svým lékařem.

Nepoužívat během těhotenství a kojení. Přípravek by neměl být používán během chemoterapie. Přípravek by neměly používat osoby mladší 18 let.

Uchovávejte při pokojové teplotě na bezpečném místě mimo dosah dětí.

Co dělat pokud se přípravek dostane do očí ?

Pokud se přípravek dostane do očí, vypláchněte je vodou. Pokud po použití cítíte štípání nebo jiné podráždění, přestaňte přípravek používat po několik dní. Pokud po této době problém nezmizí, vyhledejte lékaře.

Objem: 4 ml

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 7.2.2024
Používám zatím několik dní, tak je brzo hodnotit.
5
J Avatar autora | 4.1.2024
produkt jsem poprvé použila cca v polovině října 2023 a od té doby pravidelně dle návodu. Jsem skutečně spokojena, řasy husté, dlouhé, vůbec nepoužívám řasenku. Samozřejmě musíte nějaký čas vyčkat. Začala jsem používat i na obočí a už se ukazují výsledky. Produkt objednám "do zásoby".
5
L Avatar autora | 12.6.2022
+ Hustější a mám pocit, že i delší. Jsem velmi spokojená + Rychlost objednávky + Cena 100%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LAMBRE® - to je parfumerie a kosmetika nejvyšší kvality, v níž se snoubí francouzský styl a elegance. Díky tomu, že využíváme výrobních technologií podporujících ekologický směr a spolupracujeme s předními výzkumnými středisky, má naše společnost plnou kontrolu nad procesem zrodu našich produktů.