PeniSizeXL Food Supplement

Doplněk stravy ovlivňující kvalitu erekce a celkovou kvalitu sexuální aktivity

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: ELL4856
Značka: PeniSizeXL
999 Kč –15 % 849 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.07 kg
penisizexl 60 kapsli doplnek stravy ovlivnujici velikost penisu a celkovou kvalitu sexuálni aktivity
999 Kč –15 %

PeniSizeXL je jedinečná receptura pečlivě vybraných ingrediencí, který díky zkušenostem a angažovanosti kvalifikovaného týmu odborníků spolehlivě ovlivňuje velikost penisu a celkovou kvalitu sexuální aktivity.

Od nepaměti všechny civilizace uctívaly pohlavní orgány. Penis byl obvykle prezentován v nepřirozeně velkých velikostech, které po staletí formovaly přesvědčení, že velikost penisu svědčí o síle a kondici. Dnes ženy očekávají, že muži budou mít velikost, která jim poskytne jedinečný zážitek, a muži se pokoušejí splnit tato očekávání.

Sex má zdravotní hodnotu, stimuluje imunitní systém, hormonální systém, podporuje duševní zdraví, ale především uspokojuje potřebu blízkosti a sounáležitosti a také svazuje vztah. Nedostatek spokojenosti se sexem, vyhýbání se, potlačováním sexuálních potřeb zpravidla vede k podráždění, nervozitě a agresi. Někdy je to příčinou psychosomatických a duševních chorob. Často končí rozpadem vztahu.

Vlastnosti:

 • Silnější erekce
 • Lepší kontrolu nad ejakulací
 • Intenzivní orgasmy
 • Zvýšená chuť na sex

Komu je PeniSizeXL určen?

 • pro muže ve stabilním vztahu, kteří chtějí překonat rutinu
 • pro statečné muže, kteří chtějí vědět, jak uspokojit svou partnerku
 • pro muže, pro něž je sex dobrodružstvím a očekávají extrémní pocity!

Víte že ?...

V roce 2015 provedly ženské internetové stránky průzkumy mezi svými čtenáři. Výsledky studie byly překvapivé. Až 87% respondentů připouští, že velikost penisu jejich partnerů je příčinou nedostatku úplné spokojenosti během milování a pouze 39,6% respondentů považuje velikost penisu za správnou.

Aktivní látky:

 

PeniSizeXL je řešení:

 • bez lékařské návštěvy a bez vycházení z domu
 • bezpečné
 • diskrétní a spolehlivá
 • na bázi přírodních složek

Použití: PeniSizeXL by se měl užívat dvakrát denně po 1 kapsli. První kapsle by měla být podána přibližně 20 minut před ranním jídlem. Druhá kapsle by měla být podána přibližně 30-40 minut před stykem. Ve dnech zbavených sexuální aktivity by měla být druhá kapsle podána asi 20 minut před jídlem. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Objem: 60 tabletek

Nejčastější dotazy:

1. Co je PeniSizeXL?

PeniSizeXL je spolehlivý doplněk stravy, který vám pomůže prodloužit a zpevnit penis a zlepšit váš sexuální výkon.

2. Je PeniSizeXL bezpečný?

PeniSizeXL je zcela bezpečný recept, který se skládá ze složek pouze přírodního původu. Doplněk nevyvolává žádné vedlejší účinky a má úplnou dokumentaci, která potvrzuje bezpečnost použití, stejně jako doporučení mnoha lidí z lékařského prostředí.

3. Jak mám dávkovat PeniSizeXL?

PeniSizeXL by se měl užívat dvakrát denně po 1 kapsli. První kapsle by měla být podána přibližně 20 minut před ranním jídlem. Druhá kapsle by měla být podána přibližně 30-40 minut před stykem. Ve dnech zbavených sexuální aktivity by měla být druhá kapsle podána asi 20 minut před jídlem. Nepřekračujte doporučenou dávku.

4. Jak dlouho vydrží jedno balení PeniSizeXL?

Jeden balení obsahuje 60 tobolek, které vydrží jeden měsíc.

5. Kdy budu vidět první efekty?

Díky posilujícím přísadám a ingrediencím na prodloužení erekce se po první tobolce objeví první účinky přípravku. A první účinky zvětšení penisu si všimnete asi po 2-3 týdnech pravidelného používání v souladu s doporučeními přípravku.

6. Mohu konzumovat alkohol v průběhu užívání tabletek?

Ano. PeniSizeXL nereaguje na alkohol. Nezapomeňte však, že alkohol má negativní vliv na vaše tělo a může oslabit účinky léčby a zhoršit kvalitu sexuálního života.

7. Bude někdo vědět, že používám PeniSizeXL?

Vždy věnujeme velkou pozornost zachování soukromí našich zákazníků. Naše zásilky jsou baleny v běžných krabicích a dodávány přímo na uvedenou adresu nebo výdejnu. Proto není možné, aby neoprávněná osoba věděla, co jste koupili. Zasiláme výrobek také skrze z-boxy, takže vy se rozhodnete, kdy obdržíte zásilku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: