Eveline Cosmetics Contour Sensation 3in1

Paleta korektorů na obličej

Odstín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: EV3526 EV3527 Zvolte variantu
219 Kč
Kategorie: Korektory
Líčení: Tvář
Tvář: Korektory

3 v 1 Contour Sensation Eveline cosmetics je dokonalý set pro conturování obličeje. Obsahuje 3 velmi dobře pigmentované produkty na tvář. Pomocí paletky můžete snadno vyzdvihnout své přednosti a jemně zakrýt to, co chcete dát do pozadí.

BRONZER

  • Pomocí bronzeru můžete dodat dotek sluníčka do obličeje, ale také tvář zeštíhlit

ROZJASŇOVAČ (HIGHLIGHTER)

  • Rozjasňovač funguje na principu odrazu světla, a proto obsahuje složky, které se o to postarají. Nejčastějším místem pro jeho využití jsou lícní kosti (horní část), nosní kůstka, střed čela mezi obočím, nad horním rtem, brada (důlek) Rozjasňovač je tedy perfektním pomocníkem, který vám zaručí krásnější, svěží a přirozeně lesklou pleť.

TVÁŘENKA

  • Tvářenka je geniální věc. Dokáže krásně podpořit rysy vašeho obličeje, nebo jej vytvarovat, pokud s jeho tvary nejste úplně spokojená. Dodává zdravý sexy vzhled.

Vlastnosti:

  • nádherné trio pro dokonalý vzhled
  • TVÁŘENKA
  • BRONZER
  • ROZJASŇOVAČ
  • luxusní kulaté balení
  • tuhá konzistence

Hmotnost: 4,5 X 3 = 13,5 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.