Eveline Cosmetics OH! My Lips Maximizer Bee Venom

Lesk na rty se zvětšujícím účinkem

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: EV3817
129 Kč
Kategorie: Lesky na rty
Hmotnost: 0.034 kg
Líčení: Rty
Rty: Lesky na rty
eveline cosmetics zvetsujici lesk na rty oh my lips maximizer
15% sleva s kódem zlato15
Eveline cosmetics OH! my LIPS lesk na rty s včelím jedem poskytuje účinek plných a zvětšených rtů bez chirurgického zákroku a zabarví rty do lehce růžové barvy, která zvýrazní přirozený odstín rtů. Účinné látky obsažené ve vzorci stimulují cirkulaci ve rtech a rozšiřují jejich krevní cévy. Kromě toho, lesk na rty OH! my LIPS Maximizer regeneruje, pečuje a chrání rty před vysušením. Krásné rty s intenzivní barvou vám zajistí atraktivní vzhled.

Obsahuje:

  • včelí jed
  • kyselinu hyaluronovou
  • jojobový olej
  • extrakt zázvoru
  • kapsaicyiny
  • vitamíny

Použití: Lesk aplikujte několikrát denně. Po 5-ti minutách můžete vidět viditelný výsledek.

Objem: 4,5 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.