Eveline Cosmetics Angel Dream Eyeshadow Palette

Paleta očních stínů

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Skladem (3 ks)
Kód: EV3502
299 Kč –15 % 254 Kč
Kategorie: Oční stíny
Hmotnost: 0.18 kg
Líčení: Oči
Oči: Oční stíny
eveline cosmetics angel dream paleta ocnich stinu 12g
Akce
299 Kč –15 %
Eveline Cosmetics Angel Dream Palette je sada 12 očních stínů. 
 

Elegantní sada pro líčení očí. Obsahuje 12 silně pigmentovaných očních stínů, které díky svému barevnému složení umožní jejich použití pro každodenní i večerní líčení, zejména pro kouřové oči. Snadno se mísí. Paleta je udržována v odstínech zlaté, fialové, hnědé a béžové. Uzavřeno v pěkné paletě se zrcadlem a aplikátorem.

Silně pigmentované a velmi trvanlivé oční stíny Vám vykouzlí díky své barevné skladbě neuvěřitelné oči. Ideální sada dvanácti intenzivně pigmentovaných očních stínů pro jakýkoliv typ make-upu. Barvy jsou harmonicky sladěny a jejich vzorec dokonale ladí, což umožňuje vytvořit požadovaný styl.
Barevná škála odstínů Vám umožní každodenní i večerní líčení.
 
Vlastnosti:
  • 12 silně pigmentovaných očních stínů
  • Módní odstíny zlaté, fialové, béžové a hnědé
  • Denní a večerní make-up
Hmotnost: 12 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.