Eveline Cosmetics After Hybrid Rebuilding Conditioner

Kondicionér na nehty

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Skladem (1 ks)
Kód: EV3317
99 Kč
Kategorie: Péče na nehty
Hmotnost: 0.04 kg
Líčení: Nehty
Nehty: Péče na nehty
Eveline Cosmetics After Hybrid Nail Conditioner
15% sleva s kódem zlato15

Inovativní kondicionér vytvořený pro citlivé a jemné nehty, oslabené hybridní manikúrou. Koncentrovaná receptura se přesně mísí s nehtovou deskou, podporuje rekonstrukci její struktury a účinně pomáhá její obnově. Unikátní receptura účinně posiluje odolnost nehtů citlivých na mechanické poškození, vyhlazuje jejich povrch, snižuje rýhy a nerovnosti. Používá se jako základ pro lak na nehty, účinně chrání nehty, stará se o ně a prodlužuje trvanlivost manikúry.

Olej ze stromu Pistacia Ientiscus, který stimuluje syntézu kreatininového stavebního proteinu na nehty, proniká do destičky, stimuluje její růst, chrání před rozbitím a štěpením. Zesvětlovací komplex LIGHT REFLEXION eliminuje zabarvení, zesvětluje nehty a dodává jim krásný a zdravý lesk.

Vlastnosti:

  • Posiluje nehty
  • Rozjasňuje
  • Eliminuje zabarvení

Objem: 12 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.