Eveline Cosmetics Nail Polish for Nail Fungus Feet & Hands Mykose

Protiplísňový prostředek na nehty

Můžeme doručit do:
26.10.2021
Skladem (5 ks)
Kód: EV3323
119 Kč –8 % 109 Kč
Kategorie: Péče na nehty
Hmotnost: 0.06 kg
Líčení: Nehty
Nehty: Péče na nehty
Eveline Cosmetics Nail Polish for Nail Fungus Feet & Hands Mykose
119 Kč –8 %

Protiplísňový prostředek na nehty. Plíseň nehtů je velmi nepříjemná a potrápit dovede opravdu každého. Proto kosmetická značka Eveline Cosmetics vyvinula speciální lak na nehty Nail Polish for Nail Fungus Feet & Hands Mykose. Prostředek má bohaté složení. Obsahuje léčivé látky, které intenzivně bojují proti plísním a zamezují zarůstání nehtů do pokožky, spolehlivě zneškodňuje plísně a bakterie. Produkt změkčí nehet a léčivé složky snadno proniknou do postiženého místa. Produkt intenzivně vyživuje a regeneruje nehtovou ploténku. Vytváří na povrchu nehtu pevnou vrstvu.

Vlastnosti:

  • bohaté složení
  • obsahuje léčivé látky
  • proti plísním,bakteriím a zarůstání nehtů
  • vyživuje a regeneruje

Použití: naneste na suché a čisté nehty. Aplikujte prostředek 1x denně po dobu 4 dnů. Poté odstraňte předchozí lakované vrstvy laku a celý postup zopakujte

Objem: 12 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.