Eveline Cosmetics Nail Therapy For Damaged Nails

Terapie pro zničené nehty

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem (4 ks)
Kód: EV3313
119 Kč
Kategorie: Péče na nehty
Hmotnost: 0.06 kg
Líčení: Nehty
Nehty: Péče na nehty
Eveline Cosmetics Nail Therapy For Damaged Nails
15% sleva s kódem zlato15

Eveline cosmetics Nail Therapy výživa pro zničené nehty obsahuje skutečné množství prospěšných opravných složek jako je keratin, oxid křemičitý z Japonského moře, vitamíny E + F, bambusový extrakt a výživné řasy. Všechny tyto složky poskytují nehtu výjimečně silný výživný, regenerační a posilující účinek a zajišťují velkolepé zlepšení stavu nehtů. Inovativní vzorec PowerNail H + K funguje jako profesionální ošetření při obnově - účinně posiluje strukturu destičky, dokonale ji utěsňuje a stimuluje syntézu keratinu - nejdůležitějšího stavebního materiálu pro nehty. Nerovnosti a mikrodutiny jsou vyplněny, nehet je vyhlazen, znovu získává zdravou, jednotnou barvu a přirozený lesk. Pravidelné používání eliminuje problém třepení, praskání a lámání nehtů a podporuje jejich růst.

Lak je vhodný pro všechny typy nehtů - také velmi poškozených a citlivé, stejně jako zpracování v mezi ošetření profesionální manikúru, včetně hybridu.

Vlastnosti:

  • okamžité zlepšení nehtů 
  • regenerace 
  • posílení 
  • odstraní nerovnosti nethu 
  • obsah keratinu a křemíku 
  • vyrovnává a vyhlazuje nehtové lůžko 
  • výživa vhodná pro zničené nehty 
  • jemný růžový odstín 

Použití: Aplikujte jednu nebo dvě vrstvy laku na čisté a suché nehty. Naneste další vrstvy po dobu 5 dní. Poté odlakujte a opakujte postup znovu. Nejlepší výsledky dosáhnete po dobu 3 týdnů.

Objem: 12 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.