Giorgio Armani Code 75ml
Parfémovaná voda pro ženy
3 999 Kč
Dámský parfém 33 ml
| Kategorie: | Pro ženy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5907670782661 |
| Inspirováno: | Armani Code |
| Určení: | Dámské parfémy |
| Druh vůně: | Citrusová, Květinová |
| Objem: | 33 ml |
| vune_original: | Armani Code |
| vune_cena: | 1 299 Kč |
| vune_obrazek: | https://www.neness.cz/user/documents/upload/original/Pouze original/N006.jpg |
| vune_baleni: | 30 ml |
| Další varianty (Další varianty s podobnou vůní): | +/pro-zeny/giorgio-armani-code/ |
Svěží, květinově – orientální vůně uzavřená v klasickém flakónu 33 ml. Je určena pro elegantní, rafinovanou ženu, která má vlastní styl a není na nikom závislá. Jednoduchost a energii charakterizují květy pomeranče se sladkostí medu, pomeranče, zázvoru a santalového dřeva.
Původní název: Neness Code
Hlava
zázvor, neroli, med
Srdce
jasmín, okvětní lístky pomerančových květů, santalové dřevo
Základ
vanilka, fazole tonka
Objem: 33 ml
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Parfémy Neness nabízí široký výběr parfémů s nejvyšším obsahem esenciálních olejů na trhu za velmi nízkou cenu. Revoluční řešení znamená, že svou oblíbenou vůni můžete mít stále u sebe. Velikost parfému je ideální na cestu, dovolenou, do kabelky, zkrátka všude tam, kde potřebujete podtrhnout svou osobnost a nebo se jen potřebujete po pár hodinách opět "ovonět". Mezi 185 vůní parfémů, které nabízíme, si najde to své i ten nejnáročnější zákazník. Parfém je perfektní dárek. Parfémy o objemu 33 ml jsou perfektním řešením pro KAŽDÉHO, kdo chce mít svou vůni vždy po ruce, aniž by s sebou musel nosit velký, často o 90 % dražší flakon.
Výrobce/dovozce: