Lancôme Hypnôse 75ml
Parfémovaná voda pro ženy
3 999 Kč
Dámský parfém 33 ml
| Kategorie: | Pro ženy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5907670783583 |
| Inspirováno: | Lancome Hypnôse |
| Určení: | Dámské parfémy |
| Druh vůně: | Dřevitá, Orientální |
| Objem: | 33 ml |
| vune_original: | Lancome Hypnôse |
| vune_cena: | 1 599 Kč |
| vune_obrazek: | https://www.neness.cz/user/documents/upload/original/Pouze original/N159.jpg |
| vune_baleni: | 30 ml |
| Další varianty (Další varianty s podobnou vůní): | +/pro-zeny/lancome-hypnose-75ml/ |
Orientálně květinová vůně uzavřená v klasickém flakónu 33 ml. V této vůni objevíte dřevité a orientální tóny, které ovládnou vaše tělo i mysl po celý den v každém ročním období. Dřevitá orientální vůně nabízí magickou kombinaci úvodních tónů mučenky, které se přelévají do květinového srdce s něžným jasmínem a omamnou sladkou gardénií. Dřevitý základ patří vetiveru se zemitými podtóny a sladké, hřejivé vanilce. Výsledkem je velmi jemná a nekomplikovaná vůně plná elegance i sebevědomí.
Hlava
mučenka
Srdce
gardénie, jasmín
Základ
vetiver, vanilka
Objem: 33 ml
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Parfémy Neness nabízí široký výběr parfémů s nejvyšším obsahem esenciálních olejů na trhu za velmi nízkou cenu. Revoluční řešení znamená, že svou oblíbenou vůni můžete mít stále u sebe. Velikost parfému je ideální na cestu, dovolenou, do kabelky, zkrátka všude tam, kde potřebujete podtrhnout svou osobnost a nebo se jen potřebujete po pár hodinách opět "ovonět". Mezi 185 vůní parfémů, které nabízíme, si najde to své i ten nejnáročnější zákazník. Parfém je perfektní dárek. Parfémy o objemu 33 ml jsou perfektním řešením pro KAŽDÉHO, kdo chce mít svou vůni vždy po ruce, aniž by s sebou musel nosit velký, často o 90 % dražší flakon.
Výrobce/dovozce: