Lullalove Pastelový klip na dudlík Modrý

Designový produkt Lullalove Pastelový klip na dudlík Modrý

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: LUL0598
Značka: Lullalove
199 Kč
Kategorie: Řetízky na dudlíky
Hmotnost: 0.018 kg
Kojenecké potřeby: Řetízky na dudlíky
Položka byla vyprodána…
Lullalove Pastelový klip na dudlík Modrý
15% sleva s kódem zlato15

Pastelový klip z bavlněné příze. K dispozici ve 4 jemných barvách: růžová, modrá, šedá a máta. Původní design a inovativní způsob výroby klipu, který dítě obtížně otvírá, jsou absolutními výhodami tohoto produktu. Poutko umožňuje připojit libovolný typ dudlíku.

Vyrobeno v souladu s normami Evropské unie pro přívěsky na dudlíky. Vhodná délka a pevná klip zaručují bezpečnost použití.

Klip je zajištěn proti otevření dítětem. Spona je dvoustupňová a pro otevření musí být svorka pevně otevřena. Pamatujte, že přívěsek není hračka, není to kousátko. Měl by být vždy připevněn k oblečení dítěte a používán pod dohledem dospělé osoby. Můžou se tvořit jemné žmolky, je přírodní jev při každodenním používání pleteniny.  Můžete k odstranění použít žmolkovač.

Vyrobeno v EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lullalove je značka vytvořená s myšlenkou vytvářet designové produkty, které kombinují multifunkčnost, velmi kvalitní materiály, nápad a použitelnost. 
Značka se zaměřuje na výrobky pro děti a dospělé.
Dětské produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly normální a harmonický rozvoj malých dětí, kladně ovlivňuje integraci senzorické nebo svalového napětí.
Získáváme ceny na designových oborech (včetně "Good Design 2015" pro automobily ODA) a uznání mezi rodiči (SuperMama Awards 2015, Rodičovská volba, Kvalita značky KidZone).

Máme své zástupce po celém světě.
Lullalove již získala srdce klientů v Jižní Koreji, Japonsku, Číně, Austrálii, Tchaj-wanu, USA av zemích Evropské unie. 
Nyní jsme tu pro Vás v České republice a na také Slovensku.