Menozina Food Supplement

Doplněk stravy pro ženy v období menopauzy (60 kapslí)

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem (5 ks)
Kód: ELL4867
Značka: Menozina
899 Kč –22 % 699 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.07 kg
menozina food supplement doplnek stravy pro zeny v obdobi menopauzy 60 kapsli
Novinka
899 Kč –22 %

Tablety na menopauzu Menozina je doplněk stravy na bázi vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů. Jejich úkolem je poskytovat víceúčelovou podporu ženám v období menopauzy. Složení přípravku bylo vyvinuto speciálně pro ženy ve věku 45 až 55 let, které bojují s potížemi souvisejícími s menopauzou.

Menopauza – nejčastější příznaky: třesavka z chladu střídající se s návaly horka, bušení srdce, problémy s pamětí, závratě, depresivní stavy, podrážděnost, nadměrná nervozita či nespavost.

Věděli jste, že až 10 % populace tvoří ženy v menopauze? To je 700 milionů lidí! A každým rokem se tato skupina rozrůstá o další desítky tisíc žen, které bojují s tíživými hormonálními změnami. V první fázi se menopauza projevují návaly horka, změnami nálady či nespavostí. Již tehdy se vyplatí využít pomoci a sáhnout po doplňku stravy Menozina, který pomůže tento problém účinně řešit!

Menozina jsou kapsle při menopauze. Najdete zde nejdůležitější vitamíny a minerály pro ženu v menopauze. Jejich účinek byl navíc zesílen aktivními látkami rostlinného původu. Právě díky této kombinaci se příznaky menopauzy brzy stanou jen vzpomínkou. Přesvědčte se!

Jak to řešit?

Sáhněte po kapslích při menopauze Menozina. Díky nim se většina přetrvávajících potíží brzy stane jen vzpomínkou.

Vnitřně se uklidníte. Budete klidně spát. Budete mít tělesnou hmotnost pod kontrolou. Problémy s pamětí a soustředěním zmizí. Zbavíte se změn nálady a návalů horka.

Proč je Menozina účinná?

Je to jednoduché! V jejím složení najdete pouze vitamíny a minerály nezbytné pro vaše tělo, jejichž účinky obnoví rovnováhu. Látky jako extrakt z kořene ašvagandy nebo chmelových šišek vám pomohou zklidnit mysl, zajistí správné fungování paměti a klidný spánek.

 

 

Doporučené dávkování: Doporučuje se užívat 2 kapsle denně. Zapijte je velkým množstvím vody. Doplněk užívejte během jídla, nejlépe takového, které obsahuje alespoň malé množství nenasycených tuků.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro udržení dobrého zdravotního stavu. Konzumace doporučené denní dávky produktu má příznivý vliv na zdraví.

Upozornění:

  • Doplněk stravy.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Nenahrazuje pestrou stravu.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Ukládejte mimo dosah dětí!
  • Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření.
  • Chraňte před mrazem.
  • Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

FAQ - Nejčastější dotazy:

1. Co jsou tablety Menozina?

Kapsle Menozina je doplněk stravy na bázi vitamínů a minerálů potřebných pro udržení správné práce mnoha tělesných funkcí. Jejich účinek byl zesílen vlastnostmi rostlinných extraktů, jako je: extrakt ze šišek chmele, který podporuje dobrý spánek, nebo extrakt z čekanky podporující zdravé kosti a klouby.

Kapsle při menopauze užívejte 2x denně po 1 kapsli, zapijte velkým množstvím vody. Nepoužívejte u dětí, těhotných a kojících žen. Strava bohatá na isoflavony (obsahující luštěniny, včetně sójových bobů) nevyžaduje suplementaci. U žen s rakovinou používat pouze po konzultaci s lékařem. Nepoužívejte přípravek v případě užívání sedativ, hypnotik nebo antiepileptik. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro udržení dobrého zdraví. Doporučená denní dávka je množství přípravku nutné k dosažení deklarovaného (příznivého) účinku.

The ingredients of the Menozina capsules are: gelatine, red clover herb extract (Trifolium pratense L.), fenugreek seed extract (Trigonella foenum-graecum L.), fennel seed extract (Foeniculum vulgare Mill.), common hop extract (Humulus lupulus L. ), L-ascorbic acid, maltodextrin, white willow bark extract (Salix alba), wild yam rhizome extract (Dioscorea villosa), anti-caking agent - silicon dioxide, iron fumarate, DL-alpha-tocopheryl acetate, anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, calcium phosphates; retinol acetate, manganese sulfate, pyridoxine hydrochloride.

Ano. Menozina jsou kapsle obsahující vitamíny a minerály potřebné pro správné fungování organismu. Jejich působení bylo obohaceno o testované rostlinné extrakty.

5. Kdo může tablety Menozina užívat?

Menozina je doplněk stravy ve formě kapslí určený pro ženy, které bojují s přetrvávajícími klimakterickými potížemi. Může být používán i po dlouhou dobu. Před použitím přípravku se však doporučuje poradit se s lékařem.

Milí zákazníci, díky nařízení EU č.1169/2011 není možné uvádět u výrobků léčebná tvrzení ani na ně jakkoli odkazovat. Z tohoto důvodu jsme nuceni odstranit doporučení produktů vhodné k léčbě jednotlivých potíží. Můžeme použít pouze tvrzení, která jsou schválena EU a která neuvádějí konkrétní nemoci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: