Gosh Dip In Nail Polish Remover

Odlakovač na nehty

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: GS30176
Značka: Gosh
111 Kč
Kategorie: Odlakovače na nehty
Hmotnost: 0.085 kg
Líčení: Nehty
Nehty: Odlakovače
gosh Dip in Nail Polish Remover odlakovac nehtu
15% sleva s kódem zlato15

DIP-IN NAIL POLISH REMOVER snadno a rychle odstraní lak na nehty. Dip-In Nail Polish Remover je praktická nádoba na odlakovač, která usnadňuje odstraňování laku. Už žádné pohrávání si s vatovými tampony a odlakovačem: Ponořte prst do nádoby, prstem chvíli otáčejte a laky jsou pryč!

Není vhodný k odstranění laku na nehty s leskem.

Použití: Ponořte prst do nádoby, prstem chvíli otáčejte a laky jsou pryč!

Výsledek: Zanechává nehty a jejich okolí dokonale čisté a pěstěné.

Objem / hmotnost: 75 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dánská značka GOSH COPENHAGEN sklízí ve světě jeden úspěch za druhým. Když se totiž spojí severská kvalita v minimalistickém designu s týmem kreativních nadšenců, vznikají dokonalé produkty nejen pro denní, ale i pro profesionální líčení.

Historie dánské značky Gosh se začala psát v roce 1945. Její zakladatel Einer Tjellsenom se zpočátku věnoval prodeji farmak, ale později zákazníkům začal nabízet i dekorativní kosmetiku. Ta si rychle získala velkou oblibu. Značka Gosh si zakládá na tom, že na vývoji jejích produktů se podílí řada známých osobností - například úspěšná spisovatelka Caroline Fleming či návrhářka Isabel Kristensen. Značka Gosh se navíc může pochlubit opravdu širokým sortimentem. Kromě očních stínů, rtěnek, pudrů, řasenek a jiných dekorativních pomůcek ke zkrášlení, dodává na trh také povedené dámské i pánské parfémy, přípravky péče o vlasy a tělo a jiné.
Značka Gosh podle svých vlastních slov čerpá inspiraci z módního průmyslu a života. Používá jen ty nejvybranější suroviny a dohlíží na každý krok výrobního procesu. Neustále se snaží přicházet s novými nápady a inovacemi. Kosmetika Gosh představuje spojení nekompromisní kvality, kreativity a přijatelné ceny. Pokud se rozhodnete ji vyzkoušet, určitě nebudete zklamáni. Značka Gosh jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí vypadat dobře, ale nemají čas chodit do salonů krásy, milují líčení a touží podtrhnout svou jedinečnost a osobitost.