Eveline Cosmetics Total Action 8v1 Golden Shine Nail Conditioner

Kondicionér se zlatými třpytkami na nehty 8v1

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: EV3780
119 Kč –26 % 88 Kč
Kategorie: Péče na nehty
Hmotnost: 0.06 kg
Líčení: Nehty
Nehty: Péče na nehty
Položka byla vyprodána…
eveline cosmetics Spa Nail Total Gold 12ml kondicioner se zlatymi trpytkami
119 Kč –26 %

Pokud vaše nehty volají po skutečně intenzivní výživě, pak jim dopřejte kondicionér na nehty 8 v 1 Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional. Obsahuje směs vitaminů a minerálů, které účinně vyživují povrch nehtů, chrání je před lámáním či štěpením a dlouhodobě zlepšují jejich pevnost a vzhled. Vaše nehty budou navíc po aplikaci krásně lesklé.

Vlastnosti:

  • obsahuje komplex vitaminů a minerálů
  • dlouhodobě zlepšuje kvalitu a odolnost nehtů
  • zamezuje lámání a štěpení nehtů
  • hydratuje povrch nehtů
  • dodá pěstený vzhled a zlatý lesk

Použití: Kondicionér nejprve protřepejte. Poté naneste vrstvu na čistý nehet a následující den aplikujte další vrstvu. Třetí den nátěry odstraňte a proces aplikace zopakujte. Takto postupujte po dobu 2 týdnů a poté na 1 měsíc kúru přerušte.

Objem: 12 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.