Nino Cerutti 1881 Pour Femme 100ml
Toaletní voda pro ženy
1 299 Kč
Výhodná sada 50ml + 33ml
| Kategorie: | Pro ženy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Inspirováno: | Nino Cerutti 1881 *Pour Femme |
| Určení: | Dámské parfémy |
| Druh vůně: | Květinová |
| Objem: | 50ml + 33ml |
| vune_original: | Nino Cerutti 1881 *Pour Femme |
| vune_cena: | 699 Kč |
| vune_obrazek: | https://www.neness.cz/user/documents/upload/original/Pouze original/N165.jpg |
| vune_baleni: | 30 ml |
| Další varianty (Další varianty s podobnou vůní): | +/nino-cerutti-1881-pour-femme-100ml/|/pro-zeny/neness-18-81/|/pro-zeny/neness-18-81-50ml/ |
| Další varianty (Balení): | !33 ml:/pro-zeny/neness-18-81/|50 ml:/pro-zeny/neness-18-81-50ml/|Sada 1+1:/pro-zeny/neness-18-81-50ml-33ml/ |
Květinová vůně. Dámská parfémovaná voda je jako dotek jemného hedvábí. Dokonale zdůrazní váš sofistikovaný vkus a výjimečnou eleganci. Květinová, pudrová vůně s dřevitými tóny, je ideální pro romantickou ženu. Horní tóny vás okouzlí jemnou květinovou kombinací jasmínu, frézie, duhovky, mimózy, konvalinek, růží a fialových lístků. V jádru vůně je také plno květin, můžete cítit svůdně vonící jasmín, tuberózu, narcis nebo pomerančový květ. Základ tvoří smyslná kombinace dřevitých tónů, jantaru, pižma a kapky okouzlující vanilky.
Sada obsahuje:
Hlava
jasmín, konvalinka, růže, fialka, kosatec, frézie, mimóza, bergamot
Srdce
galbanum, jasmín, tuberóza, narcis, pomerančový květ, kosatec, heřmánek, koriandr, brazilské růžové dřevo
Základ
santalové dřevo, cedr, pižmo, vanilka, ambra
Objem: 50ml + 33ml
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Parfémy Neness nabízí široký výběr parfémů s nejvyšším obsahem esenciálních olejů na trhu za velmi nízkou cenu. Revoluční řešení znamená, že svou oblíbenou vůni můžete mít stále u sebe. Velikost parfému je ideální na cestu, dovolenou, do kabelky, zkrátka všude tam, kde potřebujete podtrhnout svou osobnost a nebo se jen potřebujete po pár hodinách opět "ovonět". Mezi 185 vůní parfémů, které nabízíme, si najde to své i ten nejnáročnější zákazník. Parfém je perfektní dárek. Parfémy o objemu 33 ml jsou perfektním řešením pro KAŽDÉHO, kdo chce mít svou vůni vždy po ruce, aniž by s sebou musel nosit velký, často o 90 % dražší flakon.
Výrobce/dovozce: