Chloé L´Eau de Chloé 30ml
Toaletní voda pro ženy
1 299 Kč
Dámský parfém 33 ml
| Kategorie: | Pro ženy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5907670782845 |
| Inspirováno: | Chloé L'Eau de Chloé |
| Určení: | Dámské parfémy |
| Druh vůně: | Chypre, Citrusová, Květinová |
| Objem: | 33 ml |
| vune_original: | Chloé L'Eau de Chloé |
| vune_cena: | 1 299 Kč |
| vune_obrazek: | https://www.neness.cz/user/documents/upload/original/Pouze original/N071.jpg |
| Další varianty (Další varianty s podobnou vůní): | +/pro-zeny/chloe-l--eau-de-chloe/ |
| vune_baleni: | 30 ml |
Květinová vůně uzavřená v klasickém flakónu 33 ml. Lehká osvěžující vůně pro spontánní elegantní ženu, která je vhodná do horkých letních dnů. Nadchne Vás kompozice bergamotu, aldehydů, grepu, broskve, citrónu, frézie, jasmínu, fialky, konvalinky, pivoňky, růže, magnólie, pižma, labdanumu, dubového mechu a pačule.
Původní název: Neness Cloe Green
Hlava
aldehydy, bergamot, broskev, grep, citrón
Srdce
fialka, frézie, jasmín, konvalinka, magnólie, pivoňka, růže
Základ
pižmo, dubový mech, pačuli, labdanum
Objem: 33 ml
Parfémy Neness nabízí široký výběr parfémů s nejvyšším obsahem esenciálních olejů na trhu za velmi nízkou cenu. Revoluční řešení znamená, že svou oblíbenou vůni můžete mít stále u sebe. Velikost parfému je ideální na cestu, dovolenou, do kabelky, zkrátka všude tam, kde potřebujete podtrhnout svou osobnost a nebo se jen potřebujete po pár hodinách opět "ovonět". Mezi 185 vůní parfémů, které nabízíme, si najde to své i ten nejnáročnější zákazník. Parfém je perfektní dárek. Parfémy o objemu 33 ml jsou perfektním řešením pro KAŽDÉHO, kdo chce mít svou vůni vždy po ruce, aniž by s sebou musel nosit velký, často o 90 % dražší flakon.
Výrobce/dovozce: