Venira Bezoplachový kondicionér na vlasy 250 ml

Bezoplachový kondicionér ve spreji

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: VNR0327
Značka: Venira
479 Kč
Kategorie: Regenerace vlasů
Položka byla vyprodána…

Přírodní Venira bezoplachový kondicionér ve spreji obsahuje vyváženou a speciálně navrženou směs celkem 12 důležitých aminokyselin. Ty jsou navíc obohacené o skvělé účinky hedvábného proteinu, který našim vlasům zajistí naprosto pro dokonalou péči. Kondicionér tak precizně zacelí povrch vlasu po celé jeho délce a zanechá je neodolatelně lesklé a vyživené! Dopřej svým vlasům to nejlepší s našim kondicionérem ve spreji a jeho dokonalým složením. Aminokyseliny vlasy skvěle hydratují a hedvábný protein zajistí ochranný film na vlasovém vláknu pro jemné, pružné, zdravé a nádherně lesklé vlasy.

Objem: 250 ml

Vůně: kokos

Doporučen: pro všechny typy vlasů

Produkt je přírodní.

Vlastnosti:

 • dodá vlasům potřebnou výživu
 • precizně hydratuje
 • přispívá k pružnosti vlasů
 • revitalizuje poničená vlasová vlákna
 • vyživuje vlasová vlákna
 • eliminuje třepení konečků
 • chrání vlasy před vnějšími vlivy
 • není třeba jej oplachovat
 • usnadňuje rozčesávání
 • nezatěžuje vlasy
 • podporuje přirozený lesk vlasů
 • obsahuje 98 % přírodních látek
 • posiluje vlasy a pomáhá dosáhnout dlouhých a hezkých vlasů
 • je vhodný pro ženy i muže

Proč je nutné používat kondicionér?

Na aplikaci kondicionéru opravdu NIKDY NEZAPOMÍNAT!

Když si myjeme vlasy a naneseme šampon, tak se naše vlasové kutikuly otevřou. Tudíž potřebujeme něco, co náš vlas zase krásně a dokonale zavře. V podstatě to funguje tak, že šampon náš vlas vyčistí a kondicionér ho zkrášlí a pečuje o něj. Kdybychom to tedy nechali jen na šamponu, tak by se naše vlasy snadněji vysušily a poškodily. Proto bychom měli nanést kondicionér, který náš vlas krásně uzavře, a tak zajistí jejich ochranu.

Proč obsahuje 12 aminokyselin?

Aminokyseliny jsou pro naše vlasy velmi důležité, jelikož jsou základní stavební složkou keratinu, a ten nám společně tedy s bílkovinami pomáhá vytvářet vlasové vlákno. To je následně právě díky nim silné a pevné. Pokud tedy vlasům nedopřáváme dostatečný přísun aminokyselin, tak můžeme způsobit vyšší míru vypadávání vlasů, pomalejší růst, horší rozčesávání a lámání vlasů. Jejich další skvělou vlastností je, že dokážou skvěle podporovat účinnost vitamínů a také minerálů.

Proto jsme do našeho kondicionéru obsáhli hned několik aminokyselin. Jednou z nich je například arginin, což je aminokyselina, která je nepostradatelná právě pro tvorbu keratinu. Arginin skvěle podporuje obnovení buněk a dokonale posiluje vlasy. Dále se v kondicionéru objevují aminokyseliny jako například Serin, Histidin, Glycin a další.

Proč hedvábný protein?

Hedvábný protein v kondicionéru na vlasy je opravdová revoluce! Rozhodli jsme se pro něj jelikož dokáže vlasy dokonale vyživit a zvláčnit. Jeho molekuly jsou schopny rychle proniknout až hluboko do struktury daného vlasu, kde jeho poškozenou část důkladně zregeneruje a obnoví.

Díky svým vyhlazujícím účinkům zanechá vlasy nádherně lesklé, hebké, pružné a zdravé po celé jejich délce. Můžete si být jistí, že se se zaručeně a pečlivě postará o vaše nepoddajné, slabé a unavené vlasy bez života.

Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě 5-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno v ČR.

Aplikace: Umyjte si vlasy běžným způsobem a jemně si je ručníkem vysušte. Následně zhruba čtyřikrát stříkněte kondicionér do délek vlasů a prsty si vlasy opatrně pročešte.

Složení: Aqua, Alcohol Denat., Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isolucine, Histidine, Phenylalanine, Silicon Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, Sericin, Potassium Sorbate, Lactic Acid.

Nejčastější dotazy:

 1. Jak často si můžu kondicionér aplikovat?
  Frekvence aplikace tohoto kondicionéru záleží na tom, jak často si myjete vlasy. Použijte ho však vždy po umytí vlasů. V případě potřeby je kondicionér možné aplikovat i každý den.
 2. K čemu slouží tento kondicionér?
  Kondicionér slouží jako závěrečná péče o vlasy při jejich mytí. Precizně uzavře vlasy, zacelí celý jeho povrch a zanechá je neodolatelně lesklé a vyživené!
 3. Co tento kondicionér obsahuje?
  Kondicionér obsahuje směs 12 aminokyselin a hedvábný protein pro dokonalou péči o vlasy.
 4. Musím kondicionér smýt?
  Ne. Tento kondicionér je pro zajištění největšího pohodlí bezoplachový.
 5. Jak se kondicionér nanáší?
  Jednoduše, stačí zhruba čtyřikrát stříknout do vlhkých délek vlasů a jemně konečky prstů vlasy pročesat.
 6. Je možné tento kondicionér používat společně s vašimi šampony?
  Samozřejmě, naše šampony společně s tímto kondicionérem jsou speciálně navrženy tak, aby bylo možné je používat společně.
 7. Musím aplikovat kondicionér?
  Ano, je to nutné a nikdy na něj nezapomínejte. Šampon otevře naše vlasové kutikuly a my potřebujeme něco, co je zase zavře. Kdybychom kondicionér neaplikovali, tak bychom si naše vlasy mohli vysušily a poškodily.
 8. Můžou tento kondicionér také muži?
  Ano, kondicionér je určený pro ženy i muže.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: