Eveline Cosmetics Strobing Sensation 4v1

Rozjasňující paleta 4v1

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: EV3434
249 Kč –14 % 212 Kč
Kategorie: Rozjasňovače
Hmotnost: 0.09 kg
Líčení: Tvář
Tvář: Rozjasňovače
eveline cosmetics srtobing sensation rozjasnovac tvare 4v1 12g
249 Kč –14 %

Paleta Eveline Strobing Sensation 4v1 obsahuje 4 zvýrazňovače obličeje. 

Popis:

Eveline Strobing Sensation je rozjasňující paleta 4 v 1. Sada 4 zvýrazňovačů ve formě palety, díky níž pleť získá svěží vzhled a tvář.

Důraz je kladen na lícní kosti, obočí, nos a výstřih. 

Zvýrazňovače jsou snadno aplikovatelné a efektivní díky správné konzistenci a dobré pigmentaci.

Hmotnost: 12 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.