Woodwick Elipse Candle Trilogy Forest Retreat

Vonná svíčka s dřevěným knotem

Můžeme doručit do:
9.8.2021
Skladem (4 ks)
Kód: WDW0969
Značka: Woodwick
799 Kč –6 % 749 Kč
Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.45 kg
woodwick forest retreat vonna svicka s drevenym knotem hearthwick 1
799 Kč –6 %

Chvíle odpočinku a relaxace není stoprocentní, pokud nepůsobíte na všechny smysly. Se svíčkou WOODWICK Elipse Trilogy Forest Retreat pocítíte vonnou kompozici se 3 vrstvami vůní, které jsou vzájemně sladěné, prolínají se a vytvářejí vonný akord, který se v čase mění. Forest Retreat obsahuje tyto vůně: Redwood, exotickou Amber & Incense a Sacred Smoke. Knot Hearthwick Innovation je totiž vyroben z přírodního dřeva a má patentovaný tvar, který napodobuje zvuk praskajícího ohně. Zútulněte si své bydlení svíčkou prémiové kvality, která se rozvoní až na 40 hodin sytou a příjemnou vůně šťavnatých černých třešní.

Složení vůně: 

 • Redwood: Dřevitá vůně. Sofistikovaná vůně, kombinující sytou vůni sekvoje se santálovým dřevem a aromatem jemné ambry.
 • Amber & Incense: Dřevitá vůně. Ambra a kadidlo. Sytá ambra a santálové dřevo s kouřovými podtóny exotických koření a bylin.
 • Sacred Smoke: Dřevitá vůně. Dřevo Palo Santo se mísí s vůní kořeněného hřebíčku a pižmově hlubokých tónů. Vrchol: hřebíček, skořice, borové jehličí. Srdce: dřevo Palo Santo, broušený semiš, teplé mléko, muškátový oříšek, kůže.

Vlastnosti:

 • významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín
 • vůně relaxující levandule
 • vonná svíčka s dřevěným knotem (hearthwick)
 • knot je vyroben z přírodního dřeva
 • elegantní stylová sklenice
 • vydrží hořet až 40 hodin
 • vonné složky nejvyšší kvality
 • svíčka ve tvaru lodě.

Použití:

Jedinečné svíčky WOODWICK mají krásný plamen, nicméně je třeba dodržovat několik základních pravidel pro správné a bezpečné hoření. Hořící svíčku nechejte hořet tak dlouho, dokud se vosk nerozpustí do všech krajů nádoby (cca 30-60 minut), aby vzniklo tzv. nevytvoří voskové jezírko. Dokud svíčka hoří, nehýbejte s ní. Svíčku mějte na očích a umístěte ji mimo průvan. V dosahu svíčky nesmí být věci, které by mohly vzplanout. Knot se nemusí zkracovat, pokud nepřesáhne 6 mm, nebo plamen nepřesáhne 3 cm.

Hmotnost: 453,6g

Knot Hearthwick: Tento exkluzívní dlouhý dřevěný knot je u našich zákazníků tradičně oblíbený. Vytváří krásný dlouhý tančící plamen, který připomíná oheň v krbu a vytváří příjemnou atmosféru, díky svému světlu a jemnému efektu praskání. U svíček ve tvaru lodě dochází k vytvoření extra širokého voskového jezírka, proto je rozptýlení vůně po místnosti velmi intenzívní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: