Woodwick Elipse Sand & Driftwood

Vonná svíčka s dřevěným knotem

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Skladem (2 ks)
Kód: WDW0965
Značka: Woodwick
749 Kč
Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 1.3 kg
Velikost: Loď

Chvíle odpočinku a relaxace není stoprocentní, pokud nepůsobíte na všechny smysly. Se svíčkou WOODWICK Elipse Sand & Driftwood pocítíte krásnou dřevitou vůni, která je doplněna o jemný zvuk praskajícího dřeva. Knot Hearthwick Innovation je totiž vyroben z přírodního dřeva a má patentovaný tvar, který napodobuje zvuk praskajícího ohně. Zútulněte si své bydlení svíčkou prémiové kvality, která se rozvoní až na 40 hodin sytou a sofistikovanou vůni, kombinující písek a naplavené dřevo. Dokonalá souhra sluncem vyšisovaného dřeva, mořské trávy a jemného bílého písku.

Složení vůně: dřevité tóny, mořská tráva, bílý písek

Vlastnosti:

  • významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín
  • vůně kombinující písek a naplavené dřevo
  • vonná svíčka s dřevěným knotem (hearthwick)
  • knot je vyroben z přírodního dřeva
  • elegantní stylová sklenice
  • vydrží hořet až 40 hodin
  • vonné složky nejvyšší kvality
  • svíčka ve tvaru lodě.

Použití:

Jedinečné svíčky WOODWICK mají krásný plamen, nicméně je třeba dodržovat několik základních pravidel pro správné a bezpečné hoření. Hořící svíčku nechejte hořet tak dlouho, dokud se vosk nerozpustí do všech krajů nádoby (cca 30-60 minut), aby vzniklo tzv. nevytvoří voskové jezírko. Dokud svíčka hoří, nehýbejte s ní. Svíčku mějte na očích a umístěte ji mimo průvan. V dosahu svíčky nesmí být věci, které by mohly vzplanout. Knot se nemusí zkracovat, pokud nepřesáhne 6 mm, nebo plamen nepřesáhne 3 cm.

Hmotnost: 453,6g

Knot Hearthwick: Tento exkluzívní dlouhý dřevěný knot je u našich zákazníků tradičně oblíbený. Vytváří krásný dlouhý tančící plamen, který připomíná oheň v krbu a vytváří příjemnou atmosféru, díky svému světlu a jemnému efektu praskání. U svíček ve tvaru lodě dochází k vytvoření extra širokého voskového jezírka, proto je rozptýlení vůně po místnosti velmi intenzívní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: