Eveline Cosmetics Total Action Eyebrow Corrector with Henna 8in1

korektor na obočí s henou 8 v 1

Můžeme doručit do:
13.4.2021
Skladem (> 5 ks)
Kód: EV3474
129 Kč –11 % 115 Kč
Kategorie: Úprava obočí
Líčení: Oči
Oči: Sada na úpravu obočí
eveline cosmetics total action korektor na oboci s henou
129 Kč –11 %

Korektor na obočí s henou 8 v 1 EVELINE COSMETICS Total Action dodá vašemu obočí viditelně tmavší, výraznou barvu a plný, bohatý vzhled. Při pravidelném používání trvale barví obočí. Barevný komplex s henou. Zajistí viditelně tmavší, krásně tvarované obočí bez návštěvy kosmetického salonu. Korektor okamžitě obarví obočí, dodává lesk, opticky zahušťuje a modeluje. Díky barevnému komplexu společně s henou postupně ztmavuje obočí. Po 14 dnech aplikace si můžete vychutnat viditelné tmavé obočí, a to i po odlíčení. Efekt trvá až 10 dní.

Vlastnosti:

  • textura dodá tmavou barvu a plný vzhled
  • při pravidelném používání ztmavuje trvale obočí
  • obočí fixuje a dodává lesk
  • rychle zasychá a urychlí líčení
  • produkt je dermatologicky testován

Jak aplikovat:
Naneste korektor na obočí pomocí kartáčku a vyčešte do požadovaného tvaru. Nechte krátce zaschnout.

Objem: 10 ml

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Diky 19.3.2020 15:51
Tahle je fakt super https://www.lilite.cz
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.