RevitaLash

RevitaLash® Cosmetics je prémiová kosmetika z USA přinášející jedinečnou kolekci pečujících a vyživujících sér na řasy, vlasy a obočí. Nejprodávanějším produktem je sérum na řasy RevitaLash® ADVANCED, které představuje v současnosti nejvyvinutější technologii v péči o řasy. Patentované složení, skládající se ze speciální směsi peptidů, vitamínů a rostlinných výtažků, poskytne řasám intenzivní péči a výživu, díky které budou vaše řasy delší, silnější a zdravější. 

Náš příběh se začal odehrávat v roce 2006 v Californii. Oční lékař Michael Brinkenhoff chtěl vytvořit speciální dárek pro svoji nemocnou ženu Gayle, která se zotavovala po boji se zákeřnou rakovinou prsu. Během léčby její řasy začaly slábnout a vypadávat. Dr. Brinkenhoff se snažil najít způsob, jak Gayle pomoci a opět vrátit řasám jejich sílu a zdraví. A tak vznikl jedinečný produkt RevitaLash® Advanced, který jeho ženě pomohl navrátit nejen krásné řasy, ale především sebevědomí.

Díky úspěchu jednoho produktu mohla následně vzniknout celá kolekce pečujících a vyživujících přípravků na řasy, vlasy a obočí, která vyhrává kosmetická ocenění po celém světě. Sérum na řasy RevitaLash® Advanced je dodnes nejprodávanějším produktem této kosmetiky. Ačkoliv šlo původně o dárek pro jednu ženu, stalo se nakonec dárkem pro další miliony žen po celém světě. ♡

revitalash thickening condicioner kondicioner pro intenzivni regeneraci vlasu 250 ml
999 Kč –38 %
621 Kč

Kondicionér pro intenzivní regeneraci poškozených vlasů

Kód: RVL0106
revitalash thickening shampoo sampon pro intenzivni regeneraci vlasu 250 ml
999 Kč –49 %
512 Kč

Šampón pro intenzivní regeneraci poškozených vlasů

Kód: RVL0105
revitalash double ended volume set primer mascara rasenka baze
790 Kč –13 %
690 Kč

Řasenka a podkladová báze

Kód: RVL0104
Revitalash kondicioner pro rust ras 1 ml
od 1 299 Kč–19 %
od 1 122 Kč

Sérum-kondicionér pro růst řas

+ další
Kód: RVL0101
4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem