Dermacol Cosmetic brush D84 - Eyes

Štětec na obočí a oční linku

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 2474
Značka: Dermacol
139 Kč –50 % 69 Kč
Kategorie: Kosmetické štětce
Hmotnost: 0.013 kg
Líčení: Tvář
Tvář: Kosmetické pomůcky
e2474 814
139 Kč –50 %

Zkosený tvar štětce PetraLovelyHair zaručuje přesnou aplikaci gelových očních linek a je také vhodný pro dokreslení linie obočí.

Použití: Při mírném záklonu hlavy povytáhněte oční víčko směrem do strany a nakreslete linku podél linie řas od vnitřního k vnějšímu koutku oka. Z hygienických důvodů štětec pravidelně vymývejte v jemném šamponu a nechte volně uschnout ve vodorovné nebo svislé poloze.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití. Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.