Golden Rose Dramatic Lashes Mascara

Řasenka

Můžeme doručit do:
31.3.2023
Skladem (4 ks)
Kód: GR0002
Značka: Golden Rose
109 Kč
Kategorie: Řasenky
Hmotnost: 0.032 kg
Líčení: Oči
Oči: Řasenky

Řasenka, která díky gumovému kartáčku dokonale rozdělí řasy, dodá jim objem a nadzvedne je. Obsahuje speciální složky, které zajišťují ochranu a výživu řas. Na řasách vydrží držet celý den a to bez nežádoucího opadávání.

Vlastnosti:

  • gumový kartáček dokonale oddělí každou řasu
  • zamezí slepování
  • výrazná černá barva 
  • tvar kartáčku řasy prodlouží a zvětší objem 
  • řasenka obsahuje výživné složky 
  • maximální péče o řasy

Použití: Naneste kartáčkem na řasy kolmo k linii řas a pročešte. Pro intenzivnější vzhled řas naneste druhou vrstvu.

Objem: 13 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Golden Rose turecká kosmetika byla založena v roce 1983. Působící v tureckém hlavním městě a vyrábí kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Firma je výrobcem značek: Erkul Kosmetika, Golden Rose, Classics a Miss Selene a Emily. Golden Rose značka nabízí laky na nehty, rtěnky, řasenky, oční stíny, tvářenky, lesky na rty. Společnost je jednou z pěti největších světových výrobců produkující laky na nehty, zastoupení má v Evropě, SNS, na Balkáně, na Blízkém východě, včetně severní Afriky a Spojených států exportuje do více než 90 zemí na 5 kontinentech.

Po Čtyři roky v Turecku zaujímá první místo ve vývozu kosmetiky velký úspěch, který podepisuje tento úspěch. Kosmetika zajišťuje podporu pro národní hospodářství. Erkul kosmetické značky v Turecku s GR a Emily se prodávají v parfumeriích, lékárnách a v obchodních řetězcích. Skládá se z více než 7500 prodejních místech a Golden Rose značka z 25 exkluzivními vlastními prodejnami umístěných v nákupních centrech.