Eveline Cosmetics Blush Sensation 4in1 Blusher Palette

Paleta rozjasňovačů na obličej

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: EV3521
239 Kč
Kategorie: Rozjasňovače
Hmotnost: 0.09 kg
Líčení: Tvář
Tvář: Tvářenky
eveline blush sensation 4in1 rozjasnovac 12g
15% sleva s kódem zlato15

Paleta tvářenek BLUSH SENSATION 4 IN 1 je určena pro ženy, které chtějí rozjasnit pleť a vybrat si profesionální multifunkční produkt. BLUSH SENSATION 4 v 1 tvářenky se ideálně hodí k modelování obličeje, zdůraznění lícních kostí a zdůraznění ramen, výstřihu a krku. Produkt má jemnou konzistenci, která se během aplikace neodlupuje a nezanechává pruhy a skvrny. Navíc jej lze bez problémů použít jako oční stíny.

Vlastnosti:

  • Růžová paleta.
  • Neodlupuje se a nevytváří skvrny.
  • Poskytuje velmi snadnou aplikaci.

Hmotnost: 12 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.