Eveline Cosmetics Revelash Serum

Koncentrované sérum ke stimulaci růstu očních řas

Můžeme doručit do:
13.4.2021
Skladem (3 ks)
Kód: EV3761
599 Kč –15 % 509 Kč
Kategorie: Séra na řasy a obočí
Líčení: Oči
Oči: Séra na řasy a obočí
eveline cosmetic Revelash Koncentrované sérum ke stimulaci růstu očních řas
599 Kč –15 %

Pečujte o své řasy a dopřejte jim výživu pomocí séra Eveline ReveLash s aktivními látkami, které podporují růstovou fázi řas. Biotynol tripeptyd intenzivně vyživuje řasy tak, aby byly pevné a hebké. Extrakt z marhaníku granátového řasy hluboce zvlhčuje a obnovuje a chrání jejich barvu. Koncentrované sérum je vhodné při problémech s řídkými a vypadávajícími řasami. Mohou jej používat i nositelky kontaktních čoček. Oftalmologicky a dermatologicky testováno.

Vlastnosti:

  • Podporuje růst řas
  • Přípravek je vhodný pro osoby s prořídlými nebo vypadávajícími řasami
  • Sérum EVELINE COSMETICS zvýší odolnost a tloušťku řas
  • Zabrání častému vypadávání řas
  • Sérum ReveLASH je vhodné pro nositelky kontaktních čoček nebo umělých řas
  • Přípravek byl dermatologicky i oftalmologicky testován
  • Výrazného efektu dosáhnete po zhruba 4 až 5 měsících používání

Lash Infinity System TM + Bimatoprost, který je v současné době považován za jednu nejúčinnějších látek podporujících růst očních řas. Podporuje fázi aktivního růstu řas. Biotynol tripeptyd intenzivně zpevňuje vlákna a kořínky očních řas, zvyšuje syntézu keratinocytů a tím účinně ošetřuje řasy tak, aby byly pevné a hebké. Extrakt z marhaníku granátového hluboce zvlhčuje, vyživuje a obnovuje oční řasy, přičemž zlepšuje a chrání jejich barvu.

Použití: Přípravek se aplikuje podobně jako oční linky. Jedním tahem podél linie růstu řas naneste sérum na horní oční víčko. Aplikujte jednou denně na čistou a suchou pokožku, nejlépe večer po odstranění make-upu. Nenanášejte dovnitř oka, ani na spodní oční víčko. Jemně odstraňte přebývající množství séra mimo oblast aplikace. Jakmile dosáhnete požadovaného účinku, aplikujte sérum 2-3x týdně, aby byl účinek séra zachován. První výsledky by měly být patrné za 4-8 týdnů. Nejvýraznějšího efektu se dosahuje po 4-5 měsících používání. Balení vystačí na 4-5 měsíců používání.

Upozornění

Zamezte styku produktu s očima, zejména dbejte na to, abyste se aplikátorem nedotkli oční bulvy. V případě dotyku s očima, vypláchněte důkladně vlažnou vodou. Pokud došlo po první aplikaci k podráždění, snižte frekvence aplikace, dokud podráždění nezmizí. Pokud i přesto podráždění nezmizí, měli byste produkt přestat používat a obrátit se na svého lékaře. Přípravek uchovávejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Z důvodu chybějících klinických testů se používání séra nedoporučuje: těhotným ženám, kojícím ženám, osobám, které podstupují chemoterapii a osobám mladším 18 let. Osoby s očními chorobami smí sérum používat pouze pod dohledem lékaře.

Možné vedlejší účinky: V prvotní fázi aplikace může produkt způsobovat místní zarudnutí kůže, svrbění, štípání nebo pocit pálení. Po prvním použití by tyto příznaky měly zmizet. Závažnější vedlejší účinky mohou zahrnovat trvalou změnu barvy duhovky, zvýšenou viditelnost kapilár v oční bulvě, hnědé zbarvení kolem řasové linky. Ve většině případů není změna barvy trvalá a po přerušení používání produktu obsahujícího Bimatoprost, zmizí.

Objem: 3 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků. Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). 

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.